Zanim wyjdziemy na plażę…

Sposoby na niechciane owłosienie
Trzy, dwa, jeden… Pora rozpocząć odliczanie! Lato zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim słońce oraz zadbane, piękne ciało. Aby nie opaliło nas w plamy, usuńmy martwy naskórek i wygładźmy ją.

, które powinnyśmy stosować podczas kąpieli. Wspaniale sprawdzi się tu domowy scrub sporządzony z np. fusów od kawy i żelu pod prysznic.

Dobrze nawilżajmy nasze ciało aby zapobiec starzeniu się skóry. Nie zapominajmy w związku z tym, aby po prysznicu wmasować w ciało nawilżający balsam. Jeśli wolimy bardziej odczuwalne nawilżenie wybierzmy olejki. Można dodawać je do ulubionych balsamów lub pokryć nimi zwilżoną skórę.Pijmy sok z marchwi – doda delikatnego, zdrowego kolorytu skórze, eliminując ryzyko oparzeń słonecznych. Kurację sokiem trzeba jednak rozpocząć najpóźniej miesiąc przed planowanym urlopem.

Aby nasze ciało wyglądało nieskazitelnie, jest szansa by całkowicie zrezygnować ze zbędnego owłosienia poddając się zabiegowi epilacji laserowej. Depilację jesteśmy w stanie wykonać osobiście w własnej łazience, lecz jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Laserowa depilacja jest o tyle bardziej praktyczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Sprawdź sam: polecana marka goldwell.

Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale poprawi wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie. W Internecie możemy wyszukać wiele gabinetów kosmetycznych oferujących ową usługę. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: laserowe usuwanie owłosienia Białystok, a nasz przykry problem zniknie na zawsze. Więcej informacji: .

W dzisiejszych czasach, spore owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Niemniej jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy skazane na życie z tym przykrym problemem. I nawet jeśli metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, warto odłożyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o kłopotliwych kontaktach z innymi osobami, gdyż czasem tak niedużo trzeba by na nowo pokochać siebie i odzyskać swą kobiecość.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes