Odpoczynek na sportowo, czyli buty rock pillars i wspinaczkowe przygody

Planujesz wypad po górskich ścieżkach? Wędrówki, rower, a może wspinaczka? Zanim odpalisz auto, sprawdź, co istotnego wziąć na swoją wycieczkę, aby bezpiecznie wrócić z powrotem.

Mówią, że wiosna to czas budzącego się życia. Co też zresztą można zobaczyć nie tylko po budzącej się przyrodzie i coraz bardziej przyjaznej pogodzie, ale również a może przede wszystkim po ludziach.

Nie ociągaj się – jeśli masz ochotę przeczytać dalsze informacje na ów niebywale ciekawy temat, to kliknij w link poniżej i przejdź do nowego tekstu.

Doładowani wiosenną dawką słońca ludzie są bardziej radośni i pozytywnie nastawieni do życia i innych osób. Na ulicach można zobaczyć coraz więcej barwnych strojów i obuwia, które zastąpiły ciężkie, stonowane, buty zimowe. Z każdym rokiem coraz więcej ukazuje się na rynku obuwia w stylu: sportowa elegancja. Niekomfortowe szpilki zastępują barwne koturny jak i kolorowe buty sportowe, jakie często łączone są z eleganckimi żakietami lub torebkami.

wspinaczka górska

Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com

Wiosna to także pora większej ilości wyjazdów. Najbardziej majówka jest czasem sprzyjającym podróżom w góry. A skoro góry, to warto pomyśleć o kupnie komfortowych i bezpiecznych butów. Najbardziej znane buty traperki (zobacz przykład) już na dobre zagościły na naszych ścieżkach. Ubierają je i starsi i dzieci – wybór tego rodzaju obuwia jest na tyle duży, że praktycznie każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie. Co innego, jeśli planujemy wyprawę w góry na wspinaczkę.

Do wspinaczki buty traperki się już nie nadadzą. Tu potrzebne są specjalne obuwie, jak choćby buty rock pillars – chyba najbardziej popularnej firmy specjalizującej się w produkcji obuwia z zastosowaniem konkretnie do wspinaczki. To, co najbardziej charakteryzuje buty rock pillars, to niezwykła lekkość i wielobarwność – ich oferta na pewno zaspokoi gusta najbardziej wymagających, górskich fascynatów. A do tego koszt – jak na obuwie tak dobrej jakości i wysokiej trwałości, buty rock pillars są dostępne do zakupu w wielu sklepach w naprawdę korzystnej cenie – buty rock pillars. Niezależnie od tego, jaki model butów wybierzemy, warto pamiętać o ich najważniejszej roli – bezpieczeństwie. Ważne więc, aby dobrze dopasować buty do swojej stopy i ich użycia, tak by bezpiecznie zaprowadziły nas do miejsca przeznaczenia oraz bezpiecznie pozwoliły powrócić z wyprawy do domu.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes