Szyte na miarę konto dla klientów firmowych

Gdy kilka miesięcy temu zakładałem własną firmę, oprócz konieczności załatwienia wielu spraw, byłem zobowiązany również otworzyć konto w banku. Cóż, tak naprawdę w Polsce banków mamy niemalże niepoliczalną ilość, czyli ogólnie miałem bardzo duży problem z tym by trafić na perfekcyjne konto.

Pieniędze

A niby jakie jest tak naprawdę to idealne konto firmowe? To mocno subiektywny osąd, ciężko jednoznacznie rzec.

Emocjonuje Cię omawiana kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (http://psmtechnik.pl/oznakowanie-wewnetrzne,13,pl) bardzo podobnego postu – on też jest warty uwagi.

Jednakże spokojnie mogę wymienić te rzeczy na które osobiście zwracałem pilną uwagę. Nie lubię, gdy ludzie za długo czekają na przelew pieniężny ode mnie. A więc to znaczy, że wybrałem bank, który może zapewnić naprawdę szybkie przelewy – nawet jeżeli idą do innego banku. Uważam, że przelewy są ogólnie za wolne, chociaż co najbardziej interesujące, w naszym kraju naprawdę nie jest w tym aspekcie źle, tak naprawdę jesteśmy w światowej czołówce.

Warto również zwracać baczną uwagę na to, ile placówek posiada interesujący nas bank. Preferuję duże banki, ponieważ prościej natrafić na ichniejszy oddział. Choć te molochy mogą nieco źle się nam kojarzyć, to jeżeli dobrze dobierzemy firmę, pewnie obejdzie się bez irytującej biurokracji oraz wszechobecnego bałaganu. Mam przynajmniej taką nadzieję – ciężko wskazać, które banki pod tym względem są OK.

Finanse

Źródło: http://pixabay.com

Dbam także o profesjonalną obsługę – w szczególności piję tutaj do infolinii. W wielu przypadkach linia jest nieustannie zajęta, a na dodatek trudno się dogadać z pracownikiem. Oczywiście istotne jest to, aby za bankowe konto firmowe nie płacić zbyt wiele. Wielkie banki i tak zarabiają, a więc nic wielkiego się nie stanie, jeśli rachunki bankowe dla firm będą nieznacznym wydatkiem z naszej strony.

Jest XXI wiek, a więc wypadałoby postawić na taki bank, który odpowiednio podchodzi do e-bankowości. Niegdyś wiele rzeczy byłem zobowiązany pozałatwiać w banku. A w 2013 roku? Niemalże wszystko załatwiam przez Internet. Ewentualnie dzwonię do BOK-u. Czyli jak bardzo dobrze widać, choć trudno jednoznacznie powiedzieć, jakie konto firmowe jest strzałem w dziesiątkę, to i tak każdy z nas nie powinien napotkać na znaczne kłopoty z odpowiedzeniem sobie na owe zapytanie.

Kliknij śmiało tu a stwierdzisz, że w najświeższym źródle przedstawiono niezwykle intrygujące informacje. One także są emocjonujące.

A przynajmniej tak jest w moim przypadku. To jak jest z Tobą, drogi czytelniku?

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes