Sprzedaż lokali w mieście Wrocław

Mieszkanie
Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas rośnie. Od niedawna obowiązuje akt prawny, jaki nakłada na pobierających kredyty na zakupienie lokum co najmniej 10 procentowego wkładu własnego. Mimo owych skomplikowań, nowe mieszkania są nabywane jeszcze przed ich pobudowaniem.

salon w mieszkaniu
Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań Wrocław cały czas rośnie, bo trudno o lepszy moment na zakup wymarzonych, własnych czterech kątów. Zmniejszyły się stopy procentowe, a deweloperzy proponują coraz mniejsze ceny za metr kwadratowy. W ten sposób kupno mieszkania stało się dużo bardziej intratne niż wynajem.

Największym popytem cieszą się mieszkania 40 – 50-metrowe, idealne dla młodych małżonków z maluchem. Dla większej części nabywców istotną sprawą w poszukiwaniu mieszkań jest koszt.

Jeżeli po przeanalizowaniu publikowanego tekstu będziesz pragnął zgłębić dane na omawiany wątek, to pomocne omówienie (https://www.ekodren.pl/) niesamowicie Ci pomoże – chodź i zobacz!

Znaczenie na dużą sprzedaż mieszkań Wrocław ma stabilizacja krajowej gospodarki. Konsumenci biorą kredyty, bowiem nie bojąkredyt (zobacz pożyczka pod zastaw działki)traty pracy. Duży wpływ na rynek ma również program Mieszkanie Dla Młodych, polegający na dofinansowaniu udziału osobistego nabywających przez państwo. Raty kredytowe przy nabyciu własnego lokalu są aktualnie o kilkaset złotych mniejsze aniżeli comiesięczna należność za najem.

Sprzedaż mieszkań Wrocław przez deweloperów łączy się z wieloma korzyściami. Najistotniejszą z nich jest to, że mieszkania kupione w stanie deweloperskim są objęte okresem gwarancji i poręczenia. Najciekawszą ofertę tanich mieszkań jest możliwość odnaleźć w miastach, gdzie jest znaczna konkurencja między deweloperami. Tam też jest możliwość, że na rynku przez cały czas będą dostępne tanie lokale.

Nowe mieszkanie
Autor: Marcel Heller
Źródło: http://www.flickr.com

Od dwóch lat obowiązuje ustawa deweloperska, jaka znacząco podniosła stopień zabezpieczenia nabywców. Jej najistotniejszym elementem jest to, iż deweloper nie może dowolnie zarządzać pieniędzmi otrzymywanymi od kupujących. Trafiają one bowiem na nadzwyczajny rachunek, którym rządzi bank. Może on przelać finanse deweloperowi tylko jeżeli ów wybuduje nieruchomość i przeniesie prawo własności na klientów. Pomimo takich obostrzeń, sprzedaż mieszkań (Wrocław) przez deweloperów nieustannie wzrasta i nic nie zapowiada, aby to się miało odmienić.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes