Ogól się z klasą

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy podarek dla faceta? Sprawa okazuje się łatwa: odpowiedni zestaw do golenia, który uczyni, że ta codzienna czynność będzie zapewniała mu sporo przyjemności. Opłaca się własnoręcznie skomponować taki komplet.

O ile pragniesz zakupić mu jakieś dziwaczne kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto właściwe elementy, które każdy pan powinien trzymać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – nie przecieraj oczu ze zdumienia. Facet nie stosuje nożyków dla kobiet. Nawet jeśli twój facet nigdy nie używał lśniącego ostrza, na pewno szybko się nauczy, jak używać brzytwy. To może okazać się dla niego rewelacyjnym uczuciem, które cofnie go w przeszłość, do okresu, gdy panowie golili się nożami.

Tak poranne przycinanie zarostu wyewoluuje w ekscytujący rytuał, który da facetowi moc na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie mocy, a również kontroli, ponieważ podczas golenia należy być ostrożnym. Codzienne golenie nauczy go dokładności i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co powinien trzymać w ręku każdy mężczyzna, który lubi poczuć więź ze swoimi przodkami.

Jeśli jednak twój mąż lęka się dzierżyć w garści brzytwę, zastępczą możliwością jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien używać jednorazowych ostrz, które są bardzo mało efektywne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wywalenie stępiałych żyletek i włożenie tam świeżych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do kompletu dla ukochanego dołącz jeszcze porządną wodę kolońską oraz kremy męskie.

Ciekawe informacje o tym obszarze tematycznym zdobędziesz w różnych serwisach, lecz znacząca witryna (https://artykulyreligijne.pl/obrazy-z-matka-boza) jest tylko jedyna! Sprawdź nas!

Omijaj z daleka wszelkie aromaty, które nie pasują do faceta. Facet musi pachnieć siłą i zdecydowaniem, a więc kup konkretny zapach. Oprócz tego dorzuć jeszcze wodę po goleniu o tym samym aromacie, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Żeby ranki, które robią się w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać także ałun, substancję, która błyskawicznie stopuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes