Tag Archives: oprogramowanie

Badania marketingowe i ich typy

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Systemy usprawniające funkcjonowanie firmy. Co korzyści możemy zapewnić firmie za prawą elektronicznych systemów zarządzania?

W każdej firmie przydatny jest system, który umożliwi bezbłędne zarządzanie bazą danych. Tak samo mniejsze, jak i duże firmy powinny być wyposażone w doskonałej jakości systemy, jakie stanowią najlepsze zabezpieczenie przed utratą bazy danych. Pragnąc zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa powinniśmy zatroszczyć się o to, aby wszystkimi analizami w firmie zajmowały się precyzyjne oraz wykwalifikowane osoby.

We współczesnych czasach coraz większym powodzeniem cieszy się praca w chmurze, nazywana chmurą obliczeniową.

Cloud computing jest rozwiązaniem umożliwiającym trzymanie programów oraz informacji na serwerach, a nie na komputerach. Jakie ułatwienia wiążą się z pracą w chmurze?

W jaki sposób są przeważnie wypełniane przez płacących podatki zeznanie roczne

Początek roku to czas, gdy powinno się pomyśleć o złożeniu deklaracji podatkowych. Nikt tego nie uniknie, toteż powinno się to zrobić jak najprędzej, by nie przegapić terminu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji stosowne narzędzia, ażeby uczynić to szybko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to na ogół wypełniane przez podatników zeznanie roczne.

Czy istnieją skuteczne sposoby powiększania przychodów w firmie?

Ogromne organizacje, które chcą powiększać swoje zyski pieniężne przez cały czas muszą poszukiwać nowoczesnych metod, dzięki którym wyrobione dochody będą rentowne. Okoliczności konkurencji na rynku zmuszają bowiem do trwałego doskonalenia własnych kanałów sprzedażowych, które są newralgicznym źródłem łączności pomiędzy marką a klientami.

Jak najlepiej usprawnić obsługę faktur?

Nawet posiadacze małych firm wystawiają każdego dnia faktury – chociaż to tak naprawdę wszystko zależy od tego w jaki sposób działamy. Być może mamy tylko kilku klientów, ale takich naprawdę dużych? Trudno w jednoznaczny sposób rzec, ale tak naprawdę można śmiało rzec, że jeśli w grę wchodzi prowadzenie firmy, w żadnym wypadku nie należy sądzić, iż fakturowanie nie jest istotną czynnością. W szczególności, że wszyscy doskonale wiemy, iż generalnie polskie skarbówki, choć to w sumie zależy od regionu, nie słyną z uprzejmości. W skrócie – nie powinniśmy nigdy pozwolić sobie na jakieś wpadki mające związek z fakturami!

W jaki sposób powinniśmy wdrożyć rozwiązania informatyczne?

Rozwiązania informatyczne są dzisiaj przez nas implementowane na niebywale dużą skalę. Nie sposób bowiem nie dostrzec wielkiego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym powszednim życiu. Dodatkowo tego rodzaju oprogramowanie jest przez nas stosowane w ciągu wypełniania powszednich obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia. Pozwalają one bowiem na istotne przyspieszenie oraz szczególnie podniesienie komfortu przy pracy.