Tag Archives: oprogramowanie

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Obieg dokumentów w firmie – czym jest i czy należy go wprowadzić. Analizujemy

Zanim omówimy fakt wprowadzenia elektronicznego obiegu dokumentów w firmie, pomyślmy na czym tak właściwie ten system polega i jakie niesie korzyści. Elektroniczny system obiegu dokumentów to, nic innego jak,, narzędzie służące wymianie informacji w firmie, z tą różnicą, że wymiana ta ma miejsce, inaczej niż w przypadku tradycyjnej formy za pomocą dokumentów papierowych, lecz przy pomocy dedykowanego skryptu komputerowego.

Dlaczego dobrze jest używać systemów zarządzania przedsiębiorstwem?

Każda firma, niezależnie od rozmiarów, ilości utworzonych etatów oraz specyfiki prowadzonego biznesu, potrzebuje odpowiedniej organizacji. Posiadając codziennie wiele spraw na głowie, realizując różnorodne sprawy służbowe i nadzorując pracę podlegających nam pracowników, łatwo jest przeoczyć ważne zagadnienia. Warto sobie pomóc dostępnymi na rynku narzędziami.

Oprogramowania dla biznesu wcale nie są kosztowne

Na pewno każdy właściciel zakładu pracy myśli o tym, aby jego firma jak najprężniej się rozwijała. Oczywiście zwykle zaczyna się od niewielkiego rodzinnego biznesu, z czasem jednak często udaje się tak rozwinąć firmę, że zaczyna zatrudniać się nowych pracowników oraz wynajmuje się na ich potrzeby nowe biuro.

Wybór programów dla firm jest aktualnie dość szeroki

Firmy, niezależnie od tego, w jakiej branży pracują, opierają się przede wszystkim na prawidłowo dostosowanym oprogramowaniu. Jest ono w stanie rzeczywiście ułatwić pracę przedsiębiorstwa w sumie na każdym kroku.

Oprogramowania do składania deklaracji

Jak każdego roku, przychodzi okres rozliczeń z US. PIT 37 jest najbardziej popularnym typem formularza fiskalnego. Druk PIT 37 online służy do bezbłędnego wypełniania deklaracji podatkowych.

W jaki sposób odpowiednio rządzić firmą?

Prowadzenie firmy to niezwykle odpowiedzialne zadanie, dlatego też wymaga wielu narzędzi pomocniczych. Żeby przedsiębiorstwo utrzymało się na rynku, a w dodatku miało dobrą pozycję, zdecydowanie konieczny jest ciągły rozwój, inwestowanie w niego, automatyzacja wszystkich procesów, w których działanie człowieka nie jest potrzebne. W takich przypadkach bardzo istotne są dobrze dobrane systemy zarządzania przedsiębiorstwem. Nie jest prawdą, że wszystkie zadanie jest wykonane lepiej, jeżeli każdy etap przeprowadza i nadzoruje człowiek.