Oryginalne pociągające konto osobiste dbNET oferowane przez Deutsche Bank

konto internetowe
Deutsche Bank ujął swoich Klientów nowatorskim ciekawym wyrobem finansowym, jakim jest nowiutkie konto internetowe dbNET. Konto osobiste dbnet niezwykle szybko zyskało na popularności i masa osób zdecydowało się na jego założenie, szczególnie, iż konto to powiązane jest z licznymi zaletami, jakie naturalnie warto nieco sobie przybliżyć.

konto osobiste
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Konto osobiste dbnet jest praktycznie darmowe, poszczególna zapłata wiąże się z obsługą karty płatniczejj, niemniej jednak jeśli należysz do osób, jakie częstokroć płacą kartą i miesięczne opłaty kartą wynoszą minimum 200 złotych to opłaty tej zdołasz uniknąć. Konto (sprawdź stronę) dbnet daje także możliwość skorzystania z mnogich zniżek, rabatów oraz promocji, co więcej zdołasz również skorzystać z wyższego oprocentowania towarów oszczędnościowych. Wartością konta osobistego dbnet jest także to, że zdołasz kategorycznie bezpłatnie wypłacać pieniądze z banku, tak więc nie musisz bać się żadnej prowizji! Z darmowych wypłat w bankomatach można korzystać nie wyłącznie w Polsce, lecz też za granicą. Do tego zakładając konto osobiste dbnet dostajesz również kartę płatniczą, która jest ubezpieczona od kradzieży.

Konto internetowe dbnet to naprawdę doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują przydatnego, łatwego w obsłudze konta oraz równocześnie zależy im na wyśmienitym dostępie do interesująco oprocentowanych towarów oszczędnościowych, albowiem posiadając nowe konto dbnet w Deutsche Banku zdołasz nabyć ogromnie obszernie oprocentowane konto oszczędnościowe.

Czy ten temat bardzo Ci się spodobał? Jeśli tak, to pójdź do oferty i zobacz informacje, w które bogaty jest odmienny portal.

Dodatkowym pozytywem jest także to, iż otwarcie konta jest definitywnie bezpłatne, nie płacisz też za wydanie karty debetowej do rachunku, jaka ma funkcję płatności zbliżeniowych i internetowych. Nie płacisz też za internetowe zlecenie przelewów stałych, ubezpieczenie karty oraz krajowe przelewy ELIXIR realizowane internetowo. Dodatkowo bezpłatne jest też zlecenie oraz realizacja polecenia zapłaty.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes