Inwestycja, która spłaca się sama

reflektor diodowy
Twoje oświetlenie jest stare, coraz częściej ulega awarii i wymaga drogich reperacji, jest energochłonne i nieprzyjazne środowisku? Pora pomyśleć o modernizacji oświetlenia w kierunku technologi LED.

lampa
Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Zmiana staromodnej technologii na innowacyjne inteligentne |oświetlenie LED (odkryj więcej: aktualna oferta) przyniesie korzyści w postaci poprawy jakości oświetlenia, a przy tym walorów estetycznych pomieszczenia czy wizerunku Państwa firmy. Wzrost wydajności energetycznej z drugiej strony pomoże obniżyć emisję CO2 do atmosfery i przynieść oszczędności nawet o 40% kosztów energii elektrycznej. Już teraz wiadomo, że jest to opłacalne, jeżeli jednak ciągle się wahasz – przeprowadź audyt oświetlenia LED (wejdź: tutaj).

korytarz
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

oświetleniowa oferuje audyt oświetlenia konkretnej sieci oświetleniowej w wyznaczonym budynku, zawierający:- przegląd i wyciągniecie wniosków na temat aktualnego stanu sieci oświetlenia;- określenie możliwych do wdrożenia przedsięwzięć modernizacyjnych, ich wielkość, parametry techniczne i kosztowe (http://www.efematic.pl/), ze wskazaniem najlepszego rozwiązania, przede wszystkim z punktu widzenia obniżania kosztów;- określenie optymalnego wariantu wykonawczego i zaprojektowanie projektu modernizacji, uwzględniającego oprócz uwarunkowań technicznych i ekonomicznych także pozostałe Państwa ;oczekiwania;- wprowadzenie proponowanych zmian systemu oświetlenia.

Dalej martwią się Państwo, o finansowe implikacje takiej inwestycji? Niepotrzebnie. Koszty z nią związane zwracają się już w trakcie pierwszych dwóch lat z oszczędności na kosztach oświetlenia uzyskanych z modernizacji. Modernizacja finansuje się więc sama a diody LED (odsyłam: pomagają dodatkowo odświeżyć wystrój pomieszczenia czy budynku.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat audytu oświetlenia. Nasza strona:

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes