Perfumy, to nieodłączny fragment kreacji, mogą poprawić samopoczucie i pozwolą czuć się ekskluzywnie

Damskie perfumy
Najprościej ujmując temat pachnideł – perfumami określamy zwyczajnie jeden z kosmetyków. Jego rola to nadawanie określonym przedmiotom, albo najczęściej ludziom miłego i ustalonego zapachu. Do działu perfum nie wliczają się na przykład dezodoranty, ponieważ do ich rozpylenia niezbędne jest zastosowanie gazów pędnych.

Perfumy
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy to także nic innego, jak mieszanka chemicznych związków – środków wzmacniających, rozpuszczalnika – najczęściej etanolu, środków homogenizujących, ale zwłaszcza głównym składnikiem są aromatyczne nuty – czyli olejki zapachowe. Rozdzielamy je na trzy działy: perfumy właściwe, czyli ekstrakty perfum; wody perfumowane i wody toaletowe. Wszystkie perfumy zawierają kombinację zapachową, czyli mieszankę olejków i środków wzmacniających zobacz tutaj.

Pozostawiam tu mój odnośnik (https://laversa.pl/sukienki-wizytowe-duze-rozmiary) do nowej witryny. Mam nadzieję, że zapragniesz obejrzeć inne posty, jeśli zaciekawiły Cię te pokazane na tej stronie.

Należy nadmienić, że perfumy Chloe to niebanalna kompozycja zapachowa. Ich sensacyjny, piękny czasem pudrowy zapach wzbudza świadomość kobiecości i klasy. Powoduje to, że elegancja, świeżość i gust są na wyciągnięcie ręki – wystarczy sięgnąć po perfumy Chloe. W kompozycjach tej firmy można odszukać między innymi nuty zapachowe liczi, frezji, róży, peoni, ambry, lilii, i drzewa cedrowego. Najistotniejsze, że mogą w nienarzucający się i nieduszący, a subtelny i zdecydowany sposób ukazać kobiecość i powab. Perfumy Chloe wyjątkowo długo się zachowują na skórze i ciuchach, a to sprawia, że są wydajne i możemy się długi czas nimi cieszyć. Kolejną jakże kobiecą i ekskluzywną marką są perfumy Amouage. Są one wytwarzane z najcenniejszych darów przyrody.

Zapach perfum Amouage powinno się porównać do luksusowego orientu. Są także wyjątkowo trwałe i na pewno każda dama korzystając z nich będzie czuła powiew sensualnego kadzidła, które uwodzi i okala przyjemną wonią. Zapachy Amouage na pewno są to najwyższej jakości zapachy, które przenoszą do krainy orientu i powabu przy czym nie uwalniają duszących nut.

Każdą kompozycję zapachową perfum dzielimy na trzy nuty – akord bazowy, średni i wysoki. Są one niejako ze sobą spojone, gdyż jeden bez drugiego byłby niekompletny i niejasny. Te połączenia zapachowe decydują o jedynym w swoim typie zapachu, który jest odbiciem dalej firmy. Kreowanie perfum można porównać do komponowania muzyki. Jest prawdziwą artystyczną dziedziną w której trzeba właściwie oraz świadomie łączyć zapachy, by stworzyły pełną całość.

Źródło: podkład double wear estee lauder

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes