Pakujemy plecak na biwak harcerski

odzież sportowa
Jeśli na obóz wybierasz się po raz pierwszy, spakowanie plecaka może wydawać Ci się czarną magią. Dlatego zdecydowałem podzielić się z Wami swym sposobem żeby przejść przez cały tok bez większych problemów.

W każdym przewodniku o pakowaniu się znajdziemy informację, żeby przygotować sobie najpierw, należycie przedtem spis koniecznego ekwipunku.
odzież turystyczna
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
To racja, taka lista wspomaga, lecz przynajmniej u mnie była zawsze bardzo chaotyczna, stąd wykonywałem ją w dwóch krokach. Z reguły mam zarezerwowaną na nią jedną bądź dwie karteczki w notesie, jaki noszę za każdym razem przy sobie. Na tej karteczce, przez siedem dni spisuję co chcę zabrać, jednak tylko w momencie gdy wpadnie mi to na myśl. Nie siadam umyślnie nad kartką i nie spisuje, stąd warto posiadać tenże kajecik zawsze ze sobą. Kiedy mamy już takową listę, przedmioty na niej raczej nie są zestawione w jakimkolwiek porządku. Dlatego trzeba ją ugrupować – najprościej po prostu przesunąć każdy obiekt do grupy a dalej grupami napisać na nowo na czysto.
Przykładowo podział na grupy może wyglądać następująco: Odzież – tak wszelakie spodnie, koszulki, jak też odzież spodnia, buciki, uniform etc., ważne by ilość jak też typ ciuchów dobrać do spodziewanej pogody i długości obozu. Odzież turystyczna dostępna jest w każdym sklepie turystycznym. Spanie – zatem wszystko, co przydać się nam może do spania (śpiwór, karimata, piżama, namiot w razie obozu wędrownego). Apteczka – to dla przykładu podstawowe środki opatrunkowe, a także środek przeciw komarom a także na ugryzienia. Kosmetyczka – zatem kosmetyki, ręcznik etc.

Jeżeli ta kwestia Cię intryguje, to kliknij tu, gdyż bardzo podobne treści zawiera właśnie ten tekst (www.interauto.com.pl/serwis/). On również jest wart uwagi.

Pożywienie – kanapki na podróż, zapas pożywienia, ale także menażka, niezbędnik, płyn do zmywania jak też gąbeczka. Obozowe – zatem sprzęt (proszki gaśnicze) niezbędny do obozowego życia i zajęć: nożyk, kompas, latarka czołówka, krzesiwo, sznur itd. Inne – mapa, dokumenty i pieniądze, notesik, śpiewnik etc. Przeczytaj więcej: .

Po co w ogóle wdrażać taki podział? Na pewno łatwiej wtenczas wszystko skompletować, jednakże przede wszystkim dużo łatwiej wychwycić czy czegoś nam nie brakuje.

Jeżeli wiemy już co spakować, trzeba zgromadzić cały ekwipunek w jednym miejscu – dla przykładu na podłodze, wielkim stole lub łóżku. Mając wszystko przyszykowane możemy przystąpić do ładowania. Potrzebne rzeczy takie jak ubrania dla harcerzy nabędziemy w każdej składnicy . Tu więcej: .

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes