Parking niedaleko portu lotniczego na obszarze Dolnego Śląska

samochody na parkingu
Na lotniskach we Wrocławiu nieprzerwanie panuje okazały ruch, w związku z tym parkingi przy lotniskach są praktycznie konieczne. Masa osób przyjeżdża na lotnisko taksówką czy też automobilem, brak miejsca do zaparkowania zdoła być niewygodny. Parking przy lotnisku powoduje, że zdołamy bez problemu zaparkować samochód i zgrabnie i błyskawicznie dostać się na lotnisko. Poniektóre parkingi są nieco dalej, niemniej jednak lotniska zapewniają wtedy bezpłatny transport z parkingu na lotnisko oraz odwrotnie.

Lotnisko
Autor: Dolapo Falola
Źródło: http://www.flickr.com
Na obszarze lotnisk zwykle mieści się parę przeróżnych parkingów. Zanim zostawimy auto na jednym z nich, winniśmy wiedzieć, jakie przepisy obowiązują na danym parkingu. Niektóre są parkingami, na których nie wolno zostawiać samochodów. Służą wyłącznie do krótkiego zatrzymania się oraz odjechania. Niejeden parking przy lotnisku we Wrocławiu to parking – przeczytaj więcej o system parkingowy: skorzystaj z oferty na system parkingowy – krótkoterminowy, to oznacza, iż możemy zatrzymać się na nim tylko na krótki okres, przykładowo na 15 minut. Istnieją też parkingi długoterminowe, na jakich możemy zatrzymać się godzinę czy też więcej. Mnóstwo lotnisk ma także parkingi ofiarowane jedynie dla taksówek, dlatego na tego rodzaju parkingach z pewnością nie powinny parkować zwyczajne wozy osobowe. Znaczące jest również to, by zwrócić uwagę czy dany parking na lotnisku jest płatny albo bezpłatny.

Źródło: parking Wrocław

Dzięki przestrzeganiu każdych zasad oraz norm, związanych z parkowaniem, naturalnie na parkingu (w serwisie) będzie panować schludność i porządek. Pomnijmy także o stosownym, zgodnym z przepisami trybie parkowania. Nie parkujmy na miejscach ofiarowanych dla niepełnosprawnych, jeżeli nie przylegamy do tej grupy jednostek. Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych nieraz znajdują się bliżej lotniska, by osoby te mogły prędzej i swobodniej na nie dotrzeć. Nie warto zajmować tych miejsc i utrudniać dotarcia jednostkom niepełnosprawnym. Zwracajmy też uwagę na szczegółowe parkowanie, żeby nie zajmować innym położeń parkingowych. Pomnijmy, że dla jednego samochodu ofiarowane jest jedno miejsce parkingowe na lotnisku.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes