Planujemy dziecku wakacje

konie
Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom aktywne wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można znaleźć niemało propozycji obozów i kolonii, włączając w to od niedawna cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś intrygującego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Taka forma aktywnego wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach
Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to nie tylko aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, o którego trzeba systematycznie dbać. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa w trakcie jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet pomaga w nauce innych dzieci. Przebywanie blisko natury pozwala dziecku zrelaksować się.

Polecanym ośrodkiem proponującym swoim klientom obóz (ciekawe rodzinne obozy narciarskie) jeździecki jest między innymi Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Na wyjazdy mogą pojechać dzieci w różnym przedziale wiekowym, a jazdy są specyficznie dostosowane do wymagań konkretnych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach Warszawy.

Obojętnie na jaki obóz wyślemy naszą pociechę istotne jest, by spytać dziecko o czym marzy i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. Dzięki temu wakacje na pewno będą szczęśliwe.

Więcej informacji na temat obozów i kolonii konnych znajdą Państwo na stronie Szkoły Jazdy Konnej

Baner Patataj
Źródło: http://www.patataj.com
Źródło: opracowanie własne

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes