Planujesz uruchomienie swego hotelu? Zatroszcz się o elegancką i komfortową odzież dla swoich pracowników!

Osoby pracujące w obiektach hotelowych i restauracjach mają nieustanny kontakt z podejmowanym konsumentem, co sprawia, że muszą prezentować się nieskazitelnie i gustownie. Zadaniem właściciela firmy staje się zapewnienie im dopasowanej do danego stanowiska odzieży, jaka będzie wyróżniała się nie tylko niebanalną estetyką, ale również będzie rzeczywiście komfortowa.

W hotelu

Autor: Greger Ravik
Źródło: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu odzież dla pracowników hotelu jest tak istotna?Hotele zatrudniają szeroką załogę pracowniczą, pracę znajdują tutaj recepcjoniści, pokojówki, kucharze, kelnerzy, jak również menedżerowie i inni specjaliści.

Czy pragniesz może dostać link referencyjny, gdzie oczekują na Ciebie nowe wpisy? Sądzimy, że spodoba Ci się ten serwis.

Wszyscy pracownicy – w mniejszym lub znacznym stopniu – stykają się z klientem i pozostają do jego dyspozycji. To naturalne zatem, że osoby zatrudnione w hotelu powinni prezentować się nienagannie i bardzo szykownie, czyniąc na przybywających do hotelu gościach wspaniałe wrażenie. Stanowią oni tak jakby wizytówkę całego miejsca, a ich wygląd świadczy o tym, jak hotel jest zagospodarowany.

Jak powinna prezentować się odzież dla hoteli?Różne miejsca pracy zobowiązują do zastosowania różnych części odzieży, mimo wszystko dobrze jest zachować garderobę całej kadry w zbliżonym stylu (dodatkowe informacje). W wypadku recepcji i kelnerów sprawdzają się eleganckie spódnice i spodnie, połączone z gustowną koszulą oraz kamizelką.

Przejdź na naszą następną stronę, a tam wyszukasz atrakcyjny bieżący wpis (https://www.workservice.pl/praca/produkcja/lublin/) na ten temat. Czekają na Ciebie ekstra posty.

Osoby zatrudnione w kuchni muszą posiadać uniform kucharski wraz z niezbędnym nakryciem włosów i obuwiem, a pokojówki zajmujące się porządkowaniem pokoi hotelowych – wygodne, a jednocześnie estetyczne mundurki. Komplety garderoby zamawiane dla poszczególnych pracowników można powiązać jednym charakterystycznym detalem, choćby znaczkiem hotelu wyhaftowanym na kamizelce.

Nie tylko ładna, ale także komfortowa
Dzisiaj propozycja odzież dla personelu hotelowego i restauracji okazuje się bardzo szeroka, niemal w każdym mieście natrafimy na firmy specjalizujące się w produkcji uniformów służbowych. Czy to Katowice, Wrocław czy Gdańsk – bez trudu znajdziemy bogatą ofertę, która pomoże nam dobrać optymalne stroje dla obsługi otwieranego punktu. Nie można zapomnieć, że odzież, w której pracownicy wypełniają swe obowiązki, musi okazać się nie tylko estetyczna i reprezentatywna, ale też komfortowa. Poszczególne części nie mogą krępować ruchów, być zbyt obcisłe albo luźne, gdyż wygląda to naprawdę nieładnie. Warto dopilnować też, by komplety były uszyte z wysokiej jakości tkaniny, która nie zniszczy się pod wpływem prania i nie traci koloru.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes