Planujesz wypoczynek z dziećmi? Koniecznie wybierz wakacje Ustronie Morskie

wakacje ustronie morskie
Lato to taka pora roku, kiedy mnóstwo osób rozpoczyna czas wolny. Sporo z nich właśnie wtedy wybiera najdłuższe w roku urlopy, żeby móc spędzić czas z bliskimi lub znajomymi, z daleka od gwaru wielkich miast.

A gdzie najlepiej odpoczywają Polacy?
Spośród zagranicznych wyjazdów już od kilku lat największą popularnością cieszą się: Grecja, Bułgaria, Chorwacja. Coraz częściej wybieramy Albanię jak również Gruzję. Egipt i Tunezja odchodzą pomału w siną dal, a w zamian Polacy wolą ruszyć nad polskie morze. Według statystyk jednego z serwisów turystycznych, aż 50 procent Polaków planujących wakacje w Polsce stawia na polskie morze. Kolejne 40% kieruje się w góry. A tylko co dziesiąta osoba jedzie na Mazury.
Przebywając nad morzem łatwo dostrzec, jak jest ono lubiane, zarówno przez samych Polaków jak i obcokrajowców. Ci, którzy chcą zwiedzać, koniecznie muszą zobaczyć Gdańsk, sopockie molo oraz Gdynię Orłowo. Do najczęstszych kierunków morskich należą także Łeba oraz jakże słynne już – Międzyzdroje. Jednak nie każdy jadąc nad morze nastawia się na imprezowanie w dyskotekach i nie każdy uwielbia tłumy turystów na plaży. Niektórzy turyści pragną po prostu wypocząć. Dla takich wczasowiczów, szczególnie tych, które mają dzieci, nie ma nic lepszego jak wakacje ustronie morskie – sprawdź wakacje ustronie morskie>.
wakacje ustronie morskie
Autor: Anne Worner
Źródło: http://www.flickr.com

Ta niewielka rybacka wioska położona nieopodal Kołobrzegu proponuje o wiele więcej spokoju i niż pobliskie kurorty wypoczynkowe, jak np. sam Kołobrzeg. Co nie znaczy, że w Ustroniu nic się nie dzieje. Miejscowość oferuje mnóstwo atrakcji, które umilą czas dużym oraz małym turystom.

gospodarka
Autor: Deka Inwestycje
Źródło: Deka Inwestycje

Wakacje Ustronie Morskie zobacz mogą przynieść mnóstwo radości dzieciom zwiedzającym np. Western Park, w którym mogą one zobaczyć od kuchni, jak wygląda życie plemion indiańskich. Następnie warto wybrać się do skansenu chleba, by przy okazji obejrzeć jeden z najstarszych dębów w Polsce, mający już ponad 600 lat. Większe dzieci mogą skorzystać z niezapomnianej przygody lotu widokowego oraz obejrzeć z góry Ustroń, Kołobrzeg i ich okolice. Natomiast dla dorosłych, spragnionych mocniejszych przygód, polecane są skoki spadochronowe, odbywające się zaledwie 200 m od plaży.

Dla jednych i drugich, i starszych i małych Ustronie ma do zaoferowania również okoliczny park liniowy GIBON.
Widać, że w Ustroniu Morskim jest co robić, a wczasy w nim na pewno nie zanudzi. Poza tym tutejsze plaże są nieco bardziej luźne niż w innych, bardziej znanych ośrodkach wypoczynkowych.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes