Tag Archives: plaże

Ciekawą ofertą na spędzenie urlopu okazuje się być kitesurfing w słonecznej Hiszpanii

Nie musimy koncentrować się tylko na zwiedzaniu. Jeżeli wybieramy się na zagraniczną wycieczkę a jeszcze jako miejsce naszego zatrzymania wybieramy Hiszpanię, to powinniśmy się spokojnie namyślić nad zużyciem czasu, który będziemy mogli tam być.

Malownicze miejsca w Egipcie

Nie każdy, kto decyduje się wyjechać na urlop w ładne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które uwielbiają oferty last minute. Od dłuższego czasu bardzo popularne są takiego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się walizki i w przeddzień urlopu wybiera się miejsce, do którego chcemy się wybrać. Wybór zazwyczaj jest wielki. Oczywiście największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Bali – wymarzone wakacje

Pomysły na wakacje należy wybierać z rozsądkiem, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto nastawić się dziś na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co oryginalniejsze propozycje agencji turystycznych, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją.

Planujesz wypoczynek z dziećmi? Koniecznie wybierz wakacje Ustronie Morskie

Lato to taki sezon w roku, gdy większość ludzi rozpoczyna czas wolny. Duża część z nich właśnie wtedy wybiera najdłuższe w roku urlopy, by móc spędzić czas z bliskimi lub przyjaciółmi, z dala od hałasu wielkich miast.

Ustronie Morskie – uzdrowisko na super wakacje

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone 13 km na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest wyjątkowo malowniczo – jego zabudowa rozpościerają się na przestrzeni 3,5 km, wzdłuż linii klifu, który pochyło mknie ku piaszczystej i rozległej plaży. Dawniej skromna osada rybacka dziś jest kurortem, do którego żeby spędzić wakacje nad morzem przyjeżdża kilka tysięcy turystów.

Najwyższy czas wybrać się na wakacje

Wszyscy już czujemy się przemęczeni i pragniemy należnego wypoczynku. Marzymy o cudownych wakacjach. Przede wszystkim w tym czasie, gdy bardziej zaświeciło słoneczko. Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Czas wyszukać miejsce, gdzie wybierzemy się na wczasy. Biura turystyczne już od tygodni kuszą nas pięknymi zdjęciami w katalogach.

Bangkok, Dubaj – na co się zdecydować?

Gdy zima zaczyna nadchodzić dużymi krokami, porzucamy zachwycającą, starą Europę i z entuzjazmem wypuszczamy się dalej. Dokąd? Drogi czekają dwie – albo tam, gdzie marzyliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, a właśnie była promocja. Tak znaczna część Polaków zaczyna swoje pierwsze dalsze wycieczki.