Tag Archives: plaże

Najwyższy czas wybrać się na wakacje

Wszyscy już jesteśmy zmęczeni i chcemy zasłużonego odpoczynku. Rozmyślamy o wspaniałych wakacjach. Szczególnie w tym czasie, gdy bardziej przygrzało słoneczko. Okres urlopowy zbliża się dużymi krokami. Czas wybrać miejsce, w które wybierzemy się na wczasy. Biura turystyczne już od dawna kuszą nas pięknymi zdjęciami w folderach.

Bangkok, Dubaj – na co się zdecydować?

Gdy zima zaczyna nadchodzić dużymi krokami, porzucamy zachwycającą, starą Europę i z entuzjazmem wypuszczamy się dalej. Dokąd? Drogi czekają dwie – albo tam, gdzie marzyliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, a właśnie była promocja. Tak znaczna część Polaków zaczyna swoje pierwsze dalsze wycieczki.

Ciekawą ofertą na spędzenie urlopu okazuje się być kitesurfing w słonecznej Hiszpanii

Należy skorzystać z pięknych plaż. Jeśli udajemy się na zagraniczną wyprawę i jeszcze jako miejsce naszego zatrzymania wybieramy Hiszpanię, to musimy się dobrze zastanowić nad wykorzystaniem czasu, który będziemy mogli tam być.

Sezon letni 2014

Wakacje zbliżają się naprawdę dużymi krokami, czas więc zacząć pomyśleć o nich na poważnie jak również planować własny wyjazd. Warto więc przejrzeć najnowsze broszury reklamowe na wczasy 2014 oraz zorientować się w ofertach znakomitych oraz wytrawnych biur podróży. Czy w tym roku dobrze wyprawić się do Egiptu, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?

Jakie noclegi Chorwacja ma przygotowane dla wczasowiczów?

Starczy wpisać noclegi Chorwacja. Udając się na wakacje, pragniemy aby okazało się to miejsce jak najlepsze, z wieloma atrakcjami, lecz również z właściwie rozbudowaną bazą noclegową.

W jakim terminie i dokąd warto pojechać na egzotyczne wakacje?

Wakacje przeminęły i przyszła wspaniała nasza złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda stała się mniej przyjemna. Dzień staje się krótszy, a wieczory coraz dłuższe. Grudzień zbliża się małymi kroczkami. Jedni się cieszą na samą myśl o świętowaniu, drudzy natomiast są narzekają, bo nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Jastarnia – dobry propozycja na urlop 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski leżący w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Zasadniczymi atutami Juraty są bajeczne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i korzystne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Czaru tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz piękna kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.