Tag Archives: plaże

Kołobrzeg – przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to popularne kurorty morskie i uzdrowiska, aczkolwiek z uwagi na swoje strategiczne usytuowanie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – twierdzą, czego dowodem są zachowane do dzisiaj fortyfikacje. Bardzo dużo z nich jest adaptowanych do pełnienia nowych, dzisiejszych funkcji i służą one zarówno mieszkańcom miasta, jak i urlopowiczom. Każdy, kto ceni sobie czynny odpoczynek, planując wakacje dwa tysiące czternaście może, toteż zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Ciekawą ofertą na spędzenie urlopu okazuje się być kitesurfing w słonecznej Hiszpanii

Nie powinniśmy koncentrować się jedynie na zwiedzaniu. Jeśli udajemy się na zagraniczną wycieczkę i jeszcze jako miejsce naszego zatrzymania wybieramy Hiszpanię, to musimy się dobrze namyślić nad wykorzystaniem czasu, który będziemy mogli tam być.

W jakim terminie i dokąd warto pojechać na egzotyczne wakacje?

Wakacje przeminęły i nadeszła wspaniała polska złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda zrobiła się mniej ciepła. Krócej cieszymy się słońcem, a noc przychodzi prędzej. Grudzień zbliża się małymi kroczkami. Niektórzy się cieszą na myśl o świętowaniu, drudzy tymczasem są narzekają, bo nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Wczasy oraz wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Błękitne morze, obszerne plaże z miękkim, czystym piachem, obłędnie zielone palmy oraz całkowita swoboda – tak krótko opisać można docenianą przez urlopowiczów z całego świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia podróżnicze, a Jamajka na pewno nierzadko jest celem wyśnionej podróży

Wykwintne i idealne wakacje na przecudownej Dominikanie

Dominikana jest doskonałym miejscem, które bez wątpliwości powinno się odwiedzić. Jest to państwo, jakie znajduje się na Morzu Karaibskim, Dominikana jest więc zachwycająca dla osób, które uwielbiają morze i ciepłe plaże.

Wakacje w Grecji – jeden z najczęściej wybieranych kierunków

Jednym z najchętniej wybieranych miejsc w Europie, jeśli chodzi o różnego typu wycieczki, jest Turcja. Jest ona jednym z najcieplejszych miejsc na kontynencie. Do Turcji wyjeżdżają turyści dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale również na okresy krótsze.

Bangkok, Dubaj – na co się zdecydować?

Zimą, porzucamy zachwycającą, starą Europę i z zapałem wypuszczamy się dalej. Gdzie? Drogi są dwie – albo tam, gdzie chcieliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, lecz akurat była promocja. W taki sposób wiele Polaków zaczyna swoje pierwsze dalsze wycieczki.