Plusy i minusy zamieszkania w stolicy Dolnego Śląska

images
Ceny za mieszkania nieustannie się kurczą. Cóż, taki to rezultat kryzysu. Jak widać, na załamaniu gospodarczym ktoś może nieźle skorzystać. Zatem jeśli posiadasz wystarczające zasoby gotówki (gdyż o otrzymanie kredytu dzisiaj coraz trudniej) i pragniesz mieć mieszkanie, polecamy ci świetne mieszkania we Wrocławiu.

Dlaczego warto żyć w stolicy Dolnego Śląska? Wymieniamy parę mocnych stron:

Wrocław to zamożna metropolia, która słynie z energicznego rozwoju. Swoje filie posiadują tu renomowane firmy. To idealna lokalizacja do rozpoczęcia przedsiębiorstwa.

Stolica Dolnego Śląska to miasto, które nie kładzie się spać. Każdy turysta bez wątpienia zauważy, że jest tu mnóstwo pubów i innych wypoczynkowych przybytków. Imprezujących wrocławian można widzieć na ulicach nawet w tygodniu. Wrocław przegania w tej dziedzinie miasto stołeczne.

Wrocław jest ośrodkiem miejskim, w którym ma miejsce wiele imprez kulturalnych. Warto wypisać tu m.in. wRock for freedom oraz PPA. W mieście zapraszają liczne teatry.

We Wrocławiu każdy wielbiciel zabytków znajdzie wiele atrakcji. Turystów zachwyca pięknie odrestaurowany Rynek, na którym zawsze coś się dzieje. Centrum średniowiecza jest także piękny Ostrów Tumski. Tam znajduje się zielony most zakochanych, gdzie pary wieszają kłódeczki ze swoimi imionami.

A jakie są mankamenty mieszkania we Wrocławiu?

Transport miejski. Taka jest prawda, Wrocław jest zazwyczaj okropnie zakorkowany.więcej w tym omówieniu – www.zstgroup.pl/ -TransportTransport (http://megastyro.pl/transport-przestrzenny.html)y jest przekleństwem wrocławian. Tramwaje zawsze się spóźniają, zazwyczaj panuje w nich tłoczno. Kulawe zarządzanie metropolią – przykładem tu mogą być znaczne zadłużanie miasta oraz kłopoty ze stadionem. Trzeba przyznać, że zalet jest o wiele więcej. Dlatego już teraz wstaw do Google hasło „deweloper Wrocław” i znajdź swoje lokum we Wrocławiu!


Wyświetl większą mapę

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes