Tag Archives: płytek

Płytki łazienkowe

Mata w łazience? To zupełnie pozbawione sensu, zaraz zamoknie i zacznie nieść przykre wonie. Parkiet? Duża wilgoć sprawi, że będzie się wybrzuszać i niszczeć. Bądźmy szczerzy, płytki łazienkowe są absolutnie niezbędne.

Zmień coś w swoim mieszkaniu!

Lato to w naszym kraju zwyczajowo czas wyjazdów na wczasy i remontowania mieszkań. Jeśli chcemy przeprowadzić remont łazienki, dobrze jest zapoznać się z aktualną ofertą sklepów w naszym mieście. Do takich działań możemy wykorzystać internet, by nie jeździć po sklepach nie wiedząc czego tak naprawdę chcemy. Na przykład strona łazienki wrocław ma super ofertę. To okazja by mieć w końcu wymarzoną łazienkę!

Jak urządzić małą kuchnię?

Pomimo kryzysu ceny nieruchomości nadal pozostają bardzo wysokie, gdy porównamy je do średnich zarobków. Na dodatek, ponieważ kryzys dotknął mocno sektor bankowy, aby dostać kredyt trzeba mieć odpowiednio duże zarobki. W ten sposób koło się zamyka i wiele młodych małżeństw decyduje się na zakup małego mieszkania. Najczęściej są to mieszkania o metrażu około 40 do 50 metrów kwadratowych. Niestety, w tego typu mieszkaniach są bardzo małe kuchnie, gdyż skromny metraż nie pozwala na inne rozwiązanie. Kuchnie rzędu 8-10 metrów kwadratowych to luksus. Można wspomóc się sprytnymi rozwiązaniami, jak choćby kosze cargo. Ale jak urządzić takie maleństwo, by czuć się tam swobodnie i móc wygodnie przyrządzać posiłki?