Podarki dla mężczyzn – co wybrać?

Sprzęt do golenia
W ciągu roku istnieje mnóstwo okazji do wręczenia szczególnych prezentów. Z czasem – nawet, gdy znamy zainteresowania obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z kobietami jest łatwo, zawsze przyda się następny ciuszek, albo torebka. Ale co kupować panom?

Golący się mężczyzna
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście dla wszystkich kobiet, zastanawiających się, co podarować małżonkowi, dziadkowi, mieszkania (przejdź do oferty) ojcu w prezencie, na przestrzeni ostatnich kilku lat wykreowana została moda na mężczyzn tradycjonalistów, dbających o nienaganną prezencję i ochoczo używających kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji wysokiej jakości.

Dzięki temu nie jest czymś niewłaściwym podarować chłopakowi żel do mycia twarzy, w szczególności, jeśli został wyprodukowany z naturalnych substancji i pochodzi z cenionej na świecie marki. Kolejnym świetnym pomysłem są tradycyjne akcesoria do golenia. Elektryczne maszynki tracą na popularności, dziś każdy prawdziwy mężczyzna wybiera brzytwę, mieszkania (przejdź) maszynkę z żyletkami, nabywając produkty prestiżowych marek. Jeżeli rozważamy, co kupić w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka z pewnością zadowoli każdego miłośnika tradycji i dobrej jakości. Większość pań ma opory przed nabywaniem tego typu przedmiotów, ponieważ nie wiemy, które marki są dobre i na jakie produkty się decydować. Jagger Razor to z pewnością będzie odpowiedni wybór, warto zapamiętać tę firmę i w przyszłości zaopatrywać się w podarunki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim odnajdziemy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i kupimy pędzel do golenia z sierści borsuka, lub inne akcesoria, warto mieć świadomość, iż nie wszystkie produkty są takiej samej jakości. Jeżeli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona dobierana w różny sposób do poszczególnych rodzajów pędzli. Najlepsza jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie selekcjonowane w taki sposób, żeby nie trzeba było ich już mechanicznie przycinać. Polecamy też

W pełni naturalne zakończenie włosia zapewnia najlepszą jakość pędzla i wyjątkową miękkość oraz delikatność produktu. Jeśli chcemy kupić w prezencie żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to obowiązują takie same zasady, jak w przypadku kosmetyków żeńskich: można wybrać preparat oferowany konkretnemu rodzajowi cery, lub zdecydować się na specyfik uniwersalny. Na rynku dostępne są różne kompozycje zapachowe.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes