Podłogi jesionowe – ładne i trwałe

images
Kiedy planujemy remont w naszym domu, zazwyczaj jest to malowanie ścian w pomieszczeniach. Często też zmieniamy kafle. Zazwyczaj jednak robimy mniejsze rewolucje, takie jak na przykład wymiana mebli, czy odmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wówczas głównie na dodatkach. Przemierzamy wiele marketów, czatujemy na atrakcyjne promocje. Jesteśmy w stanie przewertować stosy magazynów dekoratorskich. Nierzadko jednak nie pamiętamy o wyjątkowo istotnym elemencie naszych domów, czyli o podłożu. Zwykle zmieniamy je raz na kilkanaście lat lub rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią styczność, nie myślimy o niej. A przecież teraz jest tyle sposobów, by była ona nie tylko praktyczna, ale i zgodna z trendami.

Możemy wybierać wiele opcji. W pokojach często rezygnujemy z tradycyjnej wykładziny. Wiąże się to z tym, że w przypadku, gdy się pobrudzi, nie można błyskawicznie zlikwidować plamy. Często również bywa tak, że ślady zostają. Dla osobistej wygody stosujemy podłogi drewniane producent. Są one najkorzystniejsze dla naszego domu. Drewno charakteryzuje się tym, że oddycha, regulując mikroklimat w mieszkaniu. Skutecznie ogranicza występowanie roztoczy w naszym domu, a wiemy doskonale, że jest to najpopularniejszy alergen. Zapewnia skuteczną izolację termiczną i akustyczną.

podłogi drewniane
Autor: RuckZuck
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_merbau_unica_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Można zastosować w mieszkaniu panele, jak i parkiet. Parkiety robi się z różnego rodzaju drzew. Najpopularniejszy jest parkiet jesionowy producent. Jesion to wyjątkowo twarde drzewo, dzięki czemu parkiet – http://www.parkietypryczynicz.com.pl/parkiet-debowy.html – ten będzie wyjątkowo wytrzymały. Jeśli myślimy się, że parkiety wyszły już z mody, to bardzo się mylimy. Dużo osób powraca do tego rodzaju podłoża przez wzgląd na ciekawy efekt końcowy. Jeśli zdecydujemy się na parkiet – sprawdź oferte parkietu dębowego – Hajnówka, będziemy mogli wybrać mnóstwo wzorów, które na pewno mogą być chlubą naszych wnętrz. Możemy też zrobić w swoim domu tafle parkietowe, które bez wątpienia wyczarują niebanalny klimat. Jest to jednak opcja dla ludzi, którzy mają określoną koncepcję, parkiet musi bowiem harmonizować z wystrojem pokoju.

Źródło:

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes