Polecane miejsca na niewielki urlop podczas ferii, które są w zimie

Poszukując inspiracji na wyjazd w wakacje coraz więcej osób kieruje się w kierunku egzotycznych miejsc. Będzie to wynikać z kilku rzeczy. Po pierwsze ludzie zarabiają coraz więcej, a co za tym idzie mają możliwość pojechania gdzieś dalej. Oprócz tego turystyczne propozycje wielu krajów są w zimie, kiedy w naszym kraju panują po prostu mrozy. A w krajach azjatyckich czy afrykańskich w tym czasie świeci słońce i są doskonałe warunki do odpoczynku. Na przykład bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów biur wczasowych cieszą się wakacje Dubaj. Kraj ten do niedawna był znany wyłącznie z wydobycia ropy, ale w pewnym momencie zdecydowano się postawić tam na turystykę. I to turystykę z prawdziwego zdarzenia, dla klientów jacy mają sprecyzowane potrzeby i są w stanie za nie odpowiednio zapłacić (sprawdź więcej ). Włącznie z tym, że zostały w Dubaju wybudowane sztuczne wyspy z nowoczesnymi hotelami, i sporo innych atrakcji słynnych na cały świat. Lecz Dubaj stał się także jednym z największych światowych centrów handlu, mają tam swoje sklepy wszystkie największe marki na świecie.

Dubaj

Źródło: pixabay.com

Na wyprzedaże, jakie odbywają się w pierwszych tygodniach roku przybywa do tego kraju bardzo duża ilość turystów, którzy planują kupić coś atrakcyjnego w dobrych cenach, a równocześnie odpocząć miło na przepięknych plażach.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku? To naturalnie podobna problematyka, zatem na pewno te teksty także są warte sprawdzenia.

Równie piękne plaże ma następny kraj chętnie odwiedzany przez wielu turystów czyli Tajlandia. Tajlandia proponuje całkowicie odmienny wypoczynek niż Dubaj. Leżąc w innej strefie klimatycznej poszczycić się może wspaniałą przyrodą, nie tylko nad morzem, lecz również w głębi lądu.

Niewątpliwą atrakcją tego kraju są liczne zabytki, które czasami liczą i parę tysięcy lat. Tajlandia jest również miejscem, które odwiedzają szukający mocniejszych wrażeń mężczyźni, niezliczone bary, dyskoteki i kluby zachęcają do całonocnej zabawy . Najlepszym czasem na Tajlandia wycieczki jest środek naszej zimy, więc jeżeli ktoś chce złapać nieco opalenizny w grudniu czy styczniu, to może tam spokojnie pojechać. Pośród popularnych miejsc na zimowe wyjazdy można również wymienić inne kraje z Afryki, przykładowo Kenię czy RPA.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes