Pomysły na nowy styl pomieszczenia

images
Odświeżanie wnętrza to nie tylko zabieg kosmetyczny. Po kilku latach farby na ścianach bledną i brudzą się, a miejsce wygląda niezachęcająco. To mocny impuls do remontu i idealne usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.

Autor: Pixers
Odnawianie pomieszczenia nie musi wiązać się od razu z całkowitym remontem i wymianą wszystkich mebli. Czasem to tylko zmiana kolorystyki, mieszkania (odwiedź nas) wkomponowanie w wystrój naklejki na ściany. Najczęściej chwytamy za pędzel na wiosnę, kiedy aura staje się pozytywna a temperatury wyższe.

Nietrudnym i stosunkowo niedrogim sposobem na metamorfozę wnętrz jest fototapeta. Druk wielkoformatowy może posłużyć do dekoracji ścian, szaf i drzwi wewnętrznych. Przy aranżacji pokoju dziecięcego można zastosować naklejki 3D i wszelkiego rodzaju szablony.

Prasa drukarska
Źródło: http://www.sxc.hu

Modne abecadło
W nowoczesnych stylizacjach pomieszczeń mieszkalnych, czasami wkomponowywane są szablony liter dla określenia typu pomieszczenia lub podkreślenia słowa ważnego dla mieszkańców czy atmosfery miejsca na jednej ze ścian, stosując mocniejszą kolorystykę. Rozwiązanie sprawdza się doskonale w pomieszczeniach kreowanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosta rozwiązania powodują, że duży napis na ścianie jest dobrze widoczny i sam w sobie wystarcza za dekorację.

Litery wieszane na ścianę, do postawienia na stoliku, czy też zaprasowane na tkaninach, pasują do dekoracji różnych typów wnętrza. Kochają je tak aranżacje minimalistyczne jak i bardziej skomplikowane. Trzeba tylko wybrać odpowiednią czcionkę, rodzaj informacji lub sentencję.

Dodatkowe informacje na ten temat dostępne na stronie Drukarniakid.pl we Wrocławiu

Sprawdź wyjątkową propozycję na:
Drukarnia Kid

Źródło: Drukarnia Kid

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes