Popyt na lokale mieszkaniowe we Wrocławiu.

mieszkania
Łącznie z wiosną pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, doznaje okresowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie wakacji i prawdopodobnie znów powróci od początku roku szkolnego. Wtedy to do miasta napłynie kolejny rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.

Najtańsze mieszkanie można spotkać tradycyjnie na Psim Polu, ze względu na oddalenie od środka miasta i słabe połączenia komunikacyjne. Problem, z którym musi sobie poradzić każdy sprzedający w tej dzielnicy mieszkania deweloper Wrocław posiada też tanie lokale w dzielnicy Fabryczna, o wiele lepiej skomunikowanej i z korzystniejszą infrastrukturą. Rok w rok lokale mieszkalne w w tej dzielnicy są coraz popularniejsze.


Wyświetl większą mapę

Przewiduje się, że ceny we Wrocławiu, mimo tendencji sezonowych, będą konsekwentnie spadać. Szczególnie stale obniżają się ceny w blokach z wielkiej płyty, starzejących się szybko przez materiały słabej jakości i dużo ciaśniejszych w porównaniu chociażby ze dawnym niemieckim budownictwem. Zaletą wielkiej płyty jest za to najczęściej nieźle rozwinięta infrastruktura w okolicy i dobre połączenie z centrum.

Interesującym trendem jest spadające zainteresowanie kawalerkami. Ich ceny zwykle są trochę mniejsze, niż za dwupokojowe.

Atrakcyjna informacja? Jeżeli tak uważasz, dodatkowo sprawdź ten odsyłacz – zobaczysz znacznie więcej w ofercie (http://nieruchomosci.dominplus.pl/inne-nieruchomosci), która tyczy się rozważanej tu tematyki.

Garsoniery i kawalerki cieszą się jednak stałym zainteresowaniem ludzi świeżo po studiach, którzy pragną się usamodzielnić i wyrwać z zatłoczonych stancji i domów studenckich. popyt na osobne mieszkanie wzmaga spore zainteresowanie czasowym wynajęciem. Wiele razy zdarza się, że właściciele mieszkań robią specjalnie castingi na lokatorów. Dlatego często warto wziąć po prostu kredyt i wprowadzić się do własnych czterech kątów.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes