Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Diody LED
Prawie osiemdziesiąt procent danych dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na najlepsze dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, wciąż nie mamy wystarczającej świadomości tego, jak ważne jest zdrowe światło, jego istotę umniejszając wyłącznie do zapewnienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, nie uwzględniając wielu ważnych zagadnień i parametrów, takich jak jego odcień, intensywność, skład widmowy itp. A przecież mają one wpływ nie tylko na wzrok, ale także na regulację funkcji życiowych, obciążenie stresem, stany emocjonalne i psychikę w ogóle.

Oświetlenie LED zostało zaprojektowane w taki sposób, by być w pełni przyjaznym człowiekowi. Ich kolor i natężenie światła można dopasować do indywidualnych potrzeb i odczucia. Nie jest to jednak wszystko. Moduły LED są zdecydowanie bezpieczne: nie ma w ich składzie rtęci, nie promieniują IR i UV (poza białymi diodami LED, które posiadają niski poziom UV) i są napędzane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najważniejszych założeń funkcjonowania naszej firmy LEDSolutions Polska jest zaproszenie naszych klientów do świadomego i właściwego wykorzystywania oświetlenia, jak również do użytkowania i wdrażania takich rodzajów i ustawień oświetlenia LED, które są odpowiednie dla konkretnych okoliczności i miejsc działania człowieka, nie nadwyrężają wzroku i są bezpieczne.

Nasi pracownicy z radością doradzą Państwu, które oświetlenie LED jest idealne dla Państwa oczekiwań. Nie marnuj zdrowia zwlekając z zakupem. Nasz adres

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes