Tag Archives: pracy

Hotele pracownicze w Polsce- przeżytek czy przyszłość?

Gdzie w Polsce można przenocować w najniższych cenach? W hotelu pracowniczym lub na kwaterze robotniczej. Opłaty za dobę w hotelach pracowniczych startują się najczęściej od 15 zł, z kolei na prywatnych kwaterach robotniczych, wynoszą jedynie 5 zł za jedną noc

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to ostatnio modne wyrażenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale dodatkowo w mniejszych, regionalnych interesach. Zaczerpnięte z języka angielskiego sformułowanie można przekładać jako kształtowanie wizerunku, albo kierowanie wizerunkiem. Działania z obrębu Public Relations są zróżnicowane a także kierowane do rozmaitych grup odbiorców. Zawsze jednakże posiadają taki sam zamysł – utrzymanie, odnowienie czy też udoskonalenie obrazu przedsiębiorstwa.

Najwyższy czas wybrać się na wakacje

Wszyscy już czujemy się przemęczeni i pragniemy należnego wypoczynku. Marzymy o cudownych wakacjach. Przede wszystkim w tym czasie, gdy bardziej zaświeciło słoneczko. Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Czas wyszukać miejsce, gdzie wybierzemy się na wczasy. Biura turystyczne już od tygodni kuszą nas pięknymi zdjęciami w katalogach.

Co nam się ukaże jeśli wprowadzimy oferty pracy Szczecin

Niesamowicie rozbudowane okazują się oferty pracy Szczecin

Wakacje nad naszym morzem – domki wypoczynkowe w Rowach

Okres urlopów jest dla mnóstwa osób bardzo istotny i wiąże się z długimi przygotowaniami. Na początku jest wybór oferty i miejsca, potem cała logistyka połączona z dojazdem i ostatecznie poszukiwanie zabaw w okolicy.

Prosperowanie komornika w Tarnowskich Górach i okolicach.

Funkcjonowanie komorników w mieście Tarnowskie Góry wygląda dokładnie tak samo, jak w każdym innym mieście Polski. Chodzi mianowicie o to, iż osoby wykonujące ten zawód dbają o odzyskanie należności od osób prywatnych, jak i od przedsiębiorstw, jakie nie wywiązały się z podejmowanych przez siebie pożyczek.

Ludzie to najważniejsze dobro zakładu na obecnym rynku

Jeszcze zupełnie niedawno panowało przekonanie, że podwładni powinni przybywać do pracy, angażować się całkowicie w wypełnianie swoich obowiązków, ponieważ w końcu za to dostają pieniądze, a następnie przedsiębiorstwo ma cieszyć się jak najlepszą opinią za jakość wykonywanych usług. Na szczęście coraz więcej prezesów wydaje sobie sprawę z tego, że najważniejszym dobrem jaki ma przedsiębiorstwo, nie jest produkowany produkt, ale ludzie, którzy go tworzą.