Preparaty kosmetyczne do pielęgnacji to fajny pomysł na upominek, ale jedynie w przypadku świetnych marek

Na pewno mnóstwo pań potwierdzi, że trudno jest wymyślić nieszablonowy i interesujący upominek dla mężczyzny. W dawaniu podarunków rozchodzi się przecież o to, aby osoba obdarowana okazała się naprawdę szczęśliwa, a podarowana rzecz rzeczywiście była przydatna i spodobała się.

Optymalnym pomysłem mogą stać się kosmetyki męskie, ale jak je kupić, skoro na półkach drogerii jest, aż tyle przyjemnych możliwości?

Golenie jest rytuałem mężczyzny

Bez względu na częstotliwość tego zabiegu, golenie jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnujących u panów. Pewni panowie golą się więcej niż raz dziennie, ponieważ posiadają bardzo silny zarost, kolejni wolą golenie co dwa-trzy dni.Za każdym razem muszą mieć oni do swej dyspozycji komfortowe urządzenia i środki, które złagodzą podrażnienia powstałe w czasie golenia. Jeśli poszukujemy ciekawego a zarazem przydatnego prezentu dla jakiegoś pana, najlepszej klasy kosmetyki i akcesoria do golenia mogą być trafionym pomysłem.

Jest tak wiele marek, co wybrać?

maszynka do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno zaprzeczyć, że na półkach drogerii i salonów kosmetycznych zapanowało bogactwo i urozmaicenie kosmetyków, także tych przeznaczonych dla panów. Co zakupić na prezent? Z pewnością kosmetyki z górnej półki, jakie cieszą się pośród mężczyzn dużym uznaniem. Znaną i renomowaną marką jest chociażby men-u (dowiedz się więcej o men-u). Kosmetyki tej firmy zdobyły wiele prestiżowych nagród i bywają chętnie kupowane na calutkim świecie. Brytyjska marka oferuje kosmetyki do golenia, oczyszczania twarzy, pielęgnacji włosów, jak również dużo innych.

Włoskie kosmetyki

Inną znaną i cenioną firmą dla panów okazuje się Figaro (więcej szczegółów na temat figaro). Marka stanowi część włoskiego koncernu produkującego kosmetyki i oferuje świetnej klasy środki do pielęgnacji i golenia. Kremy, żele i akcesoria Figaro są dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie. Linia artykułów kosmetycznych tej marki może poszczycić się długoletnią tradycją, podbiła ona głównie serca panów z Italii, jednak coraz odważniej wkracza także i na polski rynek.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany post, to odnośnik tu pokieruje Cię do równie ciekawych materiałów. Nie ociągaj się tylko kliknij tutaj!

Przy zakupie preparatów kosmetycznych, które mają być prezentem, najlepiej decydować się na artykuły z wyższej półki, ponieważ wyróżniają się one dużą wydajnością, nie podrażniają i alergii, a zarazem świetnie pachną. Autor wpisu –

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes