procedury aplikowane przy usuwaniu tatuaży

Tatuaż
Medycyna estetyczna w ostatnich latach staje się coraz to więcej słynna. Zajmuje się poprawą wizerunku człowieka. Medycyna estetyczna Warszawa przez swoje działania dostarcza ludziom zdrowym lepszy komfort życia. Poprzez działania odtwórcze przywraca pacjentów do stanu sprzed choroby.

Tatuaż
Autor: Gord Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Medycyna (dermamed) estetyczna włącza procedury, których zastosowanie jest legalnie realne wyłącznie przez lekarzy posiadających prawo wykonywania zajęcia. Medycyna estetyczna – rzuć okiem – zajmuje się także usuwaniem tatuaży. Tatuaże powstają w wyniku wprowadzenia drobinek barwnika do skóry, na taką głębokość, aby nie uległ on złuszczeniu i pozostaje on w skórze wiecznie.

Laser jest współcześnie wyłącznym aparatem zezwalającym na usuwanie tatuażu bez defektu skóry i złączonym z tym niebezpieczeństwem powstania zmian bliznowatych. Usuwanie tatuażu bywa skomplikowane i dość przykre, a koszt jego wyeliminowania nie jest mały, z tej przyczyny należałoby się głęboko zastanowić nad wykonywaniem takiego rodzaju dekoracji. Efektywne laserowe usuwanie tatuażu Warszawa łączy się z wprowadzeniem do terapii laserowej specyficznej funkcji. Przesłaniem tego systemu jest wykorzystanie bardzo krótkiego impulsu, o wielkiej sile. Wiązka laserowa wywołuje rozbicie pigmentu na malutkie odrobiny, ulegają wybieleniu.

Tatuaże
Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com
Usuwanie tatuaży Warszawa trwa jakiś czas, a po każdym zabiegu kontur staje się bardziej rozjaśniony. Rezultat zabiegu zależny jest od wielkości barwnika w skórze. Im ciemniejszy tatuaż, tym więcej zabiegów potrzebnych do jego usunięcia. Trzeba zaznaczyć, że eliminacja nadzwyczaj jasnych pigmentów jest niemożliwe. Po zabiegu laserowym mogą wystąpić zaczerwienienia i obrzęki, które błyskawicznie łagodnieją.

Istnieją wypadki, kiedy usuwanie tatuaży Warszawa nie jest możliwe. Poniektóre pigmenty reagują na światło lasera przeistoczeniem koloru, względnie powodują reakcje alergiczne. Również przy tatuażach o niezwykle sporej nawierzchni. Przy rysunku na całych plecach nie poleca się likwidowania tatuażu. Koszt jednokrotnego zabiegu wyznaczany jest pojedynczo w trakcie konsultacji i jest zależne przede wszystkim od rozmiarów tatuażu. Nawierzchnia 5cm. kwadratowych to koszt 300-400zł.
Autor: Gabinet medycyny estetycznej Miracki

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes