Tag Archives: program lojalnościowy

Nowoczesne wsparcie sprzedaży

Współcześnie biznes, aby zaistnieć i osiągnąć sukces na rynku, potrzebuje by brać całymi garściami z dobrodziejstw nowoczesnego marketingu jakim są takie programy lojalnościowe jak np oferowane na http://www.bonusclub.pl/. Powiem wprost, zwykła reklama w radiu i telewizji to przeżytek. W celu pozyskania klienta i utrzymania jego lojalności, należy przeznaczyć więcej pieniędzy oraz trudu.

Programy lojalnościowe, czyli sposób na wielokrotny powrót naszych klientów

Lojalność w ujęciu marketingowym, to związek między konsumentem a wybraną marką.Poprzez lojalność rozumie się również stopień utożsamienia się nabywcy z marką.

Intencją każdego producenta jest stworzenie takiej marki, która zadowoli konsumenta w jak najwyższym stopniu, implikując w ten sposób jego lojalność. Im bardziej konsument utożsamia się z marką, tym łatwiej sprawić, żeby jak najczęściej wybierał on te same towary.

Programy motywacyjne i inne – co to jest?

Obecnie tylko program lojalnościowy już nie wystarczy. Program ten nastawiony jest jedynie do klienta i nie obejmuje prócz niego nikogo więcej. Coraz więcej zakładów pracy zaczęło zwracać uwagę na to jak wyjątkowo ważna jest właściwa współpraca z podwładnymi bądź kontrahentami. Stosowne zdopingowanie i wyróżnienie ich ma korzystny wpływ na działanie całego przedsiębiorstwa.