Program dla działów księgowych.

Zakładając działalność gospodarczą, każdy z przedsiębiorców ma podjąć decyzję o wyborze sposobu prowadzenia księgowości i sposobu opodatkowania swojego przedsiębiorstwa. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może odnotowywać sytuacje gospodarcze które zachodzą w jego przedsiębiorstwie. Podatkowa kpir służy do ustalenia podstawy opodatkowania, za pomocą chronologicznego zestawienia przychodów oraz poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Ustalenie wysokości podatku dochodowego oblicza się wedle zasad ogólnych – czyli skali podatkowej tudzież podatku liniowego.

księgowa

Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy prawa narzucają formę jak i sposób prowadzenia podatkowej Kpir. Wśród najbardziej znanych sposobów prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, rozróżnia się: odręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program dla księgowych oraz księga przychodów i rozchodów w Internecie.Pragnąc zaoszczędzić czas, stres jak i pozbyć się błędów, zw. z ręcznym rejestrowaniem sytuacji gospodarczych, można zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem kpir, który w sposób szybki dokona spisu sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online link referencyjny to prosta, komfortowa i intuicyjna usługa. Zintegrowany pakiet programów, w jednej aplikacji internetowej dostarcza wszelakich niezbędnych funkcji do kompleksowej obsługi firmy – począwszy od zarządzania sprzedażą towarów i usług, poprzez gospodarkę magazynową, a skończywszy na obsłudze księgowości KPiR. Prosty w obsłudze interfejs pozwala w łatwy sposób wystawiać faktury i rachunki, rejestrować koszty i płatności, generować sprawozdania finansowe spółek, link dokumenty i wiele innych.

przy komputerze

Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Program jest znany na rynku księgowym, już od 25 lat i usprawnia pracę małych i średnich firm jak i biur rachunkowych.Program polecany jest dla przedsiębiorstw, w których używana jest mała księgowość: Księga Przychodów i Rozchodów tudzież Ryczałt Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program księgowy, który można dowolnie skonfigurować. Można wybrać m.in.: kpir, ZUS składki, tutaj środki trwałe, VAT, kilometrówkę. Dzięki temu jest przydatny dla każdej firmy bez względu na formę księgowości. Program jest na bieżąco aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Na pewno zainteresuje Cię nasza witryna, znajdziesz w tamtym miejscu wiele ciekawych informacji. Miej na uwadze, że jest na bieżąco uzupełniana.

Prócz tego można również skorzystać z darmowego e-szkolenia, które upraszcza wdrożenie do programu.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes