Tag Archives: program

Program pit 2016 mamy sposobność sobie znaleźć

Co roku musimy się rozliczać z państwem z tego co zarobiliśmy. Przez to właśnie potrzeba się namyślić, czy powinniśmy to zrobić samodzielnie, czy jednakże zlecić komuś, kto się tym profesjonalnie zajmuje.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

W jaki sposób efektywnie odzyskać swoje pieniądze od zalegającego?

Niestety teraz często zdarza się, że niektóre firmy nie wypłacają pieniędzy za pracę swoim pracownikom albo niektórzy klienci nie uiszczają opłaty za kupione przez siebie rzeczy lub za wykonane usługi. Jeżeli prowadzisz swoją firmę i niejednokrotnie zdarzają Ci się takie niemiłe sytuacje, wówczas zdecydowanie powinieneś pomyśleć o zakupieniu programu do windykacji długów. Kiedy kiedykolwiek zatrudniałeś do rozwiązania swoich kłopotów komornika, wtedy bez wątpliwości doskonale wiesz, jak skuteczny jest to sposób w przypadku niepłacących dłużników.

świetny projekt do faktur

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, bądź właśnie planujesz rozpocząć aktywność gospodarczą, na pewno będziesz wystawiał faktury Vat. Manualne wystawianie faktur odbiera cenny czas i energię, którą można przeznaczyć dla rozkwitu firmy.

Programy lojalnościowe – dla kogo?

W latach opartych o sprzedaż i przy ogromnej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w prasie i telewizji, ulotki, banery i wyszukane szyldy mogą nie być wystarczające do utrzymania przy sobie klienta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wypromuje nas wśród konkurencji może być program lojalnościowy.

Czy powiemy już jak wypiszemy pity 2015 online?

Ponieważ zbliża się koniec roku, powinniśmy namyślić się nad tym, w jaki sposób wypełnimy swoje pity. Czy robimy to sami przy użyciu dobrze skonstruowanych programów, które udostępnione okazują się być w sieci, czy może oddamy to jakiejś znanej księgowej, która zajmie się tego typu sprawami?

W jaki sposób zainteresować sobą nowych klientów? Prezentujemy kilka technik.

Faktycznie efektywne przyciągnięcie do siebie wielu dodatkowych klientów i wykreowanie powszechnie rozpoznawalnej marki jest dosłownie najważniejszą rzeczą dla każdego przedsiębiorcy, bez względu nawet na to, jaką dokładnie firmę ktoś prowadzi. Dlatego też właśnie na samym początku należy zainteresować się trochę bardziej wszystkim, co oferuje nam cała nowoczesna branża reklamowa.