Programy lojalnościowe dla wszystkich

karta Master Card
Można wyciskać z siebie ostatnie poty. Można pracować całe dnie. Można próbować jeszcze mnóstwo rozmaitych rzeczy, ale zawsze musimy pamiętać o najważniejszym – powodzenie naszego interesu w głównej mierze zależy od satysfakcji naszych klientów, których, naturalnie, wpierw musimy do siebie przyciągnąć.

Bezowocny będzie nasz trud, jeśli nie odnajdziemy nabywców naszego towaru. Dlatego każdy świeżo upieczony właściciel firmy bez względu na branżę powinien przyswoić sobie podstawowe zasady efektywnego marketingu. To nie jest jedynie dyscyplina naukowa, to fascynująca filozofia. Fachowcy od marketingu, którzy zdobyli już duże doświadczenie, potrafią zdziałać prawdziwe cuda.
banknot 100dolarowy
Autor: Ryan Schmitz
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego jeżeli tylko nasze przedsiębiorstwo jest w stanie udźwignąć taki ciężar finansowy, nie powinniśmy na takim specjaliście oszczędzać. Środki włożone w kampanie reklamowe zwrócą się szybciej, niż nas możemy to sobie wyobrazić.

W nowoczesnym biznesie furorę robi marketing relacji. Obecnie nie wystarczy tylko pokazać się lokalnych gazetach, rozwiesić plakaty, czy nagrać reklamówkę w telewizji. Współczesny klient jest niezwykle niedostępny i my powinniśmy pierwsi wyciągnąć do niego rękę. Jak sama nazwa wskazuje, ten model marketingu koncentruje się stwarzaniu jak najbardziej osobistych stosunków z naszym nabywcą. Nie jest sztuką przyciągnąć konsumentów. Później trzeba ich jeszcze zatrzymać przy sobie.

Właśnie dlatego powstały programy lojalnościowe. Na pewno niejeden z nas posiada w portfelu cały plik plastikowych kart.

Czy posty zaprezentowane na tej witrynie pożyczka pozabankowa bez bik całkowicie Cię zadowoliły? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeśli chcesz więcej, to kliknij tutaj.

Otrzymaliśmy je w czasie pobytu w rozmaitych sklepach. To jest bardzo istotna część tego planu. Dowolna firma, która pragnie zatrzymać przy sobie ludzi, zwabia ich do siebie takim właśnie drobnym gestem. Dostając do rąk kartę stałego klienta, dowiadujemy się, że odtąd jesteśmy członkiem elitarnego klubu. Taka informacja mile łechce nasze konsumenckie ego. Czujemy się zauważeni i docenieni. W dodatku, ekspedientka informuje nas, że dzięki posiadaniu tej luksusowej karty, możemy skorzystać z wielu wspaniałych promocji, niedostępnych dla innych klientów. Właściciele popularnych sieci dają nam w ten sposób jasny komunikat: jesteśmy dla nich ważni, jesteśmy wyjątkowi!

 

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes