Tag Archives: prowizja

Korzystnie pożyczać pieniądze, lecz trzeba robić to mądrze. W przeciwnej sytuacji możemy mieć bezsensowne kłopoty

Obowiązki pieniężne warto bezsprzecznie zaciągać trzeźwo myśleć. Podobnie prezentuje się sprawa, jeśli chodzi o znane dziś różne szybkie pożyczki. Są one łatwym sposobem na niepotrzebne zadłużenie się, jednak przestrzegając kilku podstawowych zasad, możemy skorzystać na ich zaciąganiu.

Wynajem mieszkań w Szczecinie. Wynajem bezpośrednio od agencji czy właściciela?

Wielu z nas w okresie swego życia, z wszelakich powodów zobligowanych jest zmienić miejsce zameldowania. Przeprowadzamy się do większych miejscowości aby zacząć studia, z powodu zmiany miejsca pracy, sytuacji rodzinnej lub innych pobudek personalnych.

Co powinien wiedzieć nowy przedsiębiorca? Niby niewiele, lecz jednakowoż niektóre informacje są konieczne

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najbardziej obowiązująca forma prowadzenia działalności. Jest bardzo dużo plusów takiego sposobu jej prowadzenia. Można do tego zaliczyć prostotę założenia, niższe składki ZUS przez dwa lata od startu, jeśli jest to pierwsza nasza działalność, możliwość bezproblemowego podejmowania decyzji.
Nawet jednoosobowa działalność gospodarcza powinna posiadać rachunek bankowy.

Jak odkładać pieniądze na koncie

Rzeczywiście skuteczne oszczędzanie swych pieniędzy niewątpliwie jest niezwykle istotną sprawą dla właściwie każdego dorosłego człowieka. W końcu praktycznie tylko w taki sposób możemy spełniać dowolne swoje marzenia, na które zazwyczaj potrzebne są nam niemałe środki finansowe. Ponadto nie powinniśmy zapominać o tym, że przyszło nam teraz żyć w dość niestabilnych czasach, kiedy to różnego rodzaju problemy finansowe nie należą niestety do rzadkości i czasami mogą spotykać praktycznie każdego z nas.