Tag Archives: prowizja

Korzystnie pożyczać pieniądze, lecz trzeba robić to mądrze. W przeciwnej sytuacji możemy mieć bezsensowne kłopoty

Obowiązki pieniężne należy bez wątpienia zaciągać trzeźwo myśleć. Podobnie prezentuje się sprawa, jeżeli chodzi o modne obecnie różne szybkie pożyczki. Są one banalnym pomysłem na niepotrzebne zadłużenie się, jednak przestrzegając kilku podstawowych zasad, mamy okazję skorzystać na ich zaciągnięciu.

Wynajem mieszkań w Szczecinie. Wynajem bezpośrednio od agencji czy właściciela?

Wielu z nas w czasie swojego życia, z wszelakich powodów zmuszonych jest zmienić miasto zameldowania. Przeprowadzamy się do dużych miast aby zacząć studia, z powodu zmiany miejsca zatrudnienia, sytuacji rodzinnej lub innych spraw osobistych.

Co powinien wiedzieć nowy przedsiębiorca? Niby niewiele, lecz jednakowoż niektóre informacje są konieczne

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najbardziej obowiązująca forma prowadzenia działalności. Jest bardzo dużo plusów takiego sposobu jej prowadzenia. Można do tego zaliczyć prostotę założenia, niższe składki ZUS przez dwa lata od startu, jeśli jest to pierwsza nasza działalność, możliwość bezproblemowego podejmowania decyzji.
Nawet jednoosobowa działalność gospodarcza powinna posiadać rachunek bankowy.

Jak odkładać pieniądze na koncie

Rzeczywiście skuteczne oszczędzanie swych pieniędzy niewątpliwie jest niezwykle istotną sprawą dla właściwie każdego dorosłego człowieka. W końcu praktycznie tylko w taki sposób możemy spełniać dowolne swoje marzenia, na które zazwyczaj potrzebne są nam niemałe środki finansowe. Ponadto nie powinniśmy zapominać o tym, że przyszło nam teraz żyć w dość niestabilnych czasach, kiedy to różnego rodzaju problemy finansowe nie należą niestety do rzadkości i czasami mogą spotykać praktycznie każdego z nas.