Tag Archives: prysznic

Niezwykle elegancki i funkcjonalny materiał, który świetnie sprawdzi się w twoim domu

Szkło jest bardzo eleganckim tudzież funkcjonalnym materiałem, który możemy z powodzeniem zastosować w swoim mieszkaniu. Coraz większa część klientów wybiera szkło jako jeden z głównych materiałów, który ozdabia wnętrze i budynek.

Remont nie musi być taki straszny. Wystarczy skupić się na tym czego tak naprawdę pragniesz

Jak zawsze, w najmniej przewidywanym momencie wpadasz na świetny pomysł odmalowania mieszkanka. Dlaczego? Sama nie masz pojęcia. Przeczuwasz, iż zwyczajnie nie potrafisz się wyciszać z magazynem na sofie. Toteż, do dzieła!

Sauna w domu – jak ją zaplanować?

Każdy z nas niekiedy zmaga się z wyczerpaniem, napięciem czy melancholią. Finowie mają na wszystkie te niedyspozycje jeden sposób – saunę. Jak zaaranżować w mieszkaniu saunę? Wyszukać miejsce na kabinę, prysznic i kącik do wypoczynku. Wszystko to blisko siebie – najlepiej przewidziane w wyodrębnionym punkcie domu.

Pomysły na piękną łazienkę

Łazienka jest bardzo ważnym wnętrzem w każdym mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy jest to niewielkie wnętrze czy obszerne, jego znaczenie jest nie do przecenienia. Bardzo ważne jest odpowiednie urządzenie łazienki, tak by była praktyczna, jak również spełniała oczekiwania estetyczne posiadaczy. W przypadku niewielkich, ciasnych łazienek tym bardziej istotne są innowacyjne pomysły, ponieważ w takich pomieszczeniach cenny jest każdy metr.