Tag Archives: prysznic

Niezwykle elegancki i funkcjonalny materiał, który świetnie sprawdzi się w twoim domu

Szkło jest bardzo eleganckim i funkcjonalnym materiałem, który możemy z powodzeniem wykorzystać we własnym mieszkaniu. Coraz większa część klientów wybiera szkło jako jeden z głównych materiałów, który zdobi wnętrze a także budynek.

Sauna w domu – jak ją zaplanować?

Każdy z nas czasami zmaga się z przemęczeniem, napięciem lub melancholią. Finowie mają na wszystkie te dolegliwości jeden patent – saunę. Jakim sposobem zaprojektować w domu saunę? Wyszukać lokalizację na kabinę, prysznic oraz kącik do odpoczynku. Wszystko to obok siebie – najodpowiedniej przewidziane w wydzielonym punkcie domu.

Remont nie musi być taki straszny. Wystarczy skupić się na tym czego tak naprawdę pragniesz

Jak zazwyczaj, w najmniej spodziewanym momencie wpadasz na cudowny pomysł odmalowania mieszkanka. Z jakiego powodu? Sama nie wiesz. Przeczuwasz, iż zwyczajnie nie umiesz się relaksować z czasopismem na sofie. Toteż, do dzieła!

Pomysły na piękną łazienkę

Łazienka jest niezwykle ważnym wnętrzem w każdym domu. Nieistotne, czy jest to ciasne pomieszczenie czy duże, jego rola jest nie do podważenia. Bardzo znaczące jest właściwe urządzenie łazienki, tak by była funkcjonalna, jak również spełniała wymogi estetyczne posiadaczy. W przypadku niewielkich, ciasnych pomieszczeń łazienkowych tym ważniejsze są innowacyjne pomysły, gdyż w takich przypadkach ma znaczenie każdy metr.