Tag Archives: prysznic

Pomysły na piękną łazienkę

Łazienka jest niezwykle ważnym wnętrzem w każdym mieszkaniu. Nieważne, czy jest to niewielkie wnętrze czy wielkie, jego rola jest nie do podważenia. Bardzo ważne jest odpowiednie urządzenie łazienki, tak by była funkcjonalna, a także spełniała oczekiwania estetyczne posiadaczy. W przypadku niewielkich, ciasnych pomieszczeń łazienkowych tym ważniejsze są innowacyjne pomysły, ponieważ w takich pomieszczeniach cenny jest każdy metr.

Remont nie musi być taki straszny. Wystarczy skupić się na tym czego tak naprawdę pragniesz

Jak zazwyczaj, w najmniej oczekiwanym momencie wpadasz na świetny pomysł odmalowania mieszkanka. Dlaczego? Sama nie masz pojęcia. Sądzisz, iż po prostu nie potrafisz się relaksować z gazetą na sofie. Zatem, do dzieła!

Sauna w domu – jak ją zaplanować?

Każdy z nas czasami zmaga się z wyczerpaniem, stresem lub melancholią. Finowie mają na to wszystko jeden sposób – saunę. Jakim sposobem zaplanować w domku saunę? Znaleźć miejsce na kabinę, natrysk a także kącik do odpoczynku. Wszystko to blisko siebie – najodpowiedniej specjalnie zaprojektowane w wyodrębnionym punkcie mieszkania.

Niezwykle elegancki i funkcjonalny materiał, który świetnie sprawdzi się w twoim domu

Szkło jest niezwykle eleganckim i funkcjonalnym materiałem, który można z powodzeniem zastosować we własnym domu. Coraz więcej klientów wybiera szkło jako jeden z najistotniejszych materiałów, który ozdabia wnętrze i budynek.