Przygotuj się na idealną randkę! Jak się zachować by ustrzec się przed wtopą!

Calvin Klein, perfumy
Umawiając się na randkę pragniemy aby był to czas spożytkowany jak najprzyjemniej, a my sami zamierzamy wyglądać jak najładniej. Na randce w końcu nie tylko nasza aparycja będą oceniane, ale także to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss
Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszykuj się na idealną randkę

Na spotkaniu musisz wyglądać zniewalająco. Aby otrzymać taki rezultat wyłoń ze swojej garderoby jakiś kobiecy zestaw – najlepiej by była to szkarłatna sukienka, a do niej dopasuj czarne szpilki. Nie zapominaj dodatków, np. ciężki pozłacany wisior i dopasowane do niego klipsy. (kosmetyki payot) Nim wbijesz się w sukienkę zadbaj się o dobre samopoczucie – zrób długą kąpiel, odpręż się, skorzystaj z balsamu do ciała. Im atrakcyjniej będziesz się czuła w swoim ciele, tym wyższa będzie potem Twoja pewność siebie. Pewność w siebie jest właściwością wysoce cenioną przez płeć męską. W czasie spotkania tak samo ważny jest pozytywny nastrój, który zdecydowanie poprawi nasz nienaganny wygląd. Kiedy mamy już makijaż i odpowiedni strój, pora na fryzurę – moje źródła. Zatroszcz się o swoje włosy stosując preparaty poprawiające ich strukturę. Kolejnie zepnij je w modne uczesanie – dużo inspiracji i sposobów ich zrobienia znajdziesz w sieci. Wytypuj odpowiedni zapach, choćby chloe chloe (płci męskiej proponujemy tymczasem hugo boss szary), i jesteś gotowa do wyjścia! (murad kraków)

W jaki sposób się zachowywać aby pozytywnie wypaść na randce

Pamiętaj by być sobą. Nikt nie przepada za marudami, postaraj się unikać wątków, które wywołują w Tobie niezadowolenie. By być postrzeganą jako dobry rozmówca pamiętaj, że dialog toczy się między dwiema osobami – są momenty w których wypada dopuścić drugą osobę do słowa, a także aktywnie ją posłuchać, potem dopiero wyrazić własne zdanie.

Odstaw smartfona do torebki, zabawa nim może zostać odebrana jako wyraz znudzenia rozmówcy. W dobie równości kobiet i mężczyzn wypadałoby zaproponować zapłacenie za siebie, czy to w restauracji czy innym miejscu – (Tigerandbear). Zdecydowanie nie należy dyskutować o swoich przeszłych związkach, nikt nie chce wysłuchiwać o swoich przeciwnikach lub zauważyć, że jego potencjalna wybranka wciąż wspomina przeszłe związki. Nie omawiaj również zarobków, skup się na wspólnych hobby, tematach, które mogą was zjednać.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes