Tag Archives: remontu

Własne mieszkanie – z rynku pierwotnego a może wtórnego?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie panującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale prosta i wymaga głębszego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.

Zamierzając przeprowadzić modernizację nie należy oszczędzać na wykonawcach, najpewniejsi profesjonaliści cenią swoją pracę i nie są tani.

Konstrukcje ułatwiające pracę na wysokościach, jako przejściowe konstrukcje montażowe, stanowią istotne ogniwo w ogólnym procesie budowlanym. Muszą być właściwie budowane i eksploatowane. Dobrze postawione rusztowania Łódź są wykonywane na podstawie dokumentacji technicznej i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Okres zimowy właściwym okresem na planowanie robót budowlanych

Zaczyna się zima, w związku z czym kończy się okres najbardziej odpowiedni na wykonywanie remontów. Warunki atmosferyczne uniemożliwią roboty brygad budowlanych, nie znaczy to jednak iż mamy spocząć na laurach. Jest to bowiem dobry okres na zaplanowanie inwestycji na nadchodzący rok.