Tag Archives: remontu

Własne mieszkanie – z rynku pierwotnego a może wtórnego?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań swojego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo powszechnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale prosty i wymaga spokojnego przemyślenia oraz określenia własnych oczekiwań i możliwości.

Okres zimowy właściwym okresem na planowanie robót budowlanych

Zaczyna się zima, w związku z czym kończy się okres najbardziej odpowiedni na wykonywanie remontów. Warunki atmosferyczne uniemożliwią roboty brygad budowlanych, nie znaczy to jednak iż mamy spocząć na laurach. Jest to bowiem dobry okres na zaplanowanie inwestycji na nadchodzący rok.

Zamierzając przeprowadzić modernizację nie należy oszczędzać na wykonawcach, najpewniejsi profesjonaliści cenią swoją pracę i nie są tani.

Rusztowania, jako tymczasowe konstrukcje montażowe, stanowią ważne ogniwo w całym procesie budowlanym. Powinny być prawidłowo budowane i wykorzystywane. Dobrze postawione rusztowania Łódź są zrobione według dokumentacji technicznej i zgodnie z obowiązującymi przepisami.