Tag Archives: remontu

Okres zimowy właściwym okresem na planowanie robót budowlanych

Zaczyna się zima, w związku z czym kończy się okres najbardziej odpowiedni na wykonywanie remontów. Warunki atmosferyczne uniemożliwią roboty brygad budowlanych, nie znaczy to jednak iż mamy spocząć na laurach. Jest to bowiem dobry okres na zaplanowanie inwestycji na nadchodzący rok.

Zamierzając przeprowadzić modernizację nie należy oszczędzać na wykonawcach, najpewniejsi profesjonaliści cenią swoją pracę i nie są tani.

Rusztowania, jako tymczasowe konstrukcje montażowe, stanowią ważne ogniwo w całym procesie budowlanym. Powinny być prawidłowo budowane i wykorzystywane. Dobrze postawione rusztowania Łódź są zrobione według dokumentacji technicznej i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Własne mieszkanie – z rynku pierwotnego a może wtórnego?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań swojego mieszkania, musimy dokonać wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Mimo powszechnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale prosta i wymaga spokojnego przemyślenia oraz analizy własnych potrzeb i możliwości.