Rodzinne odpoczywanie? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

wakacje - widok
W obecnych czasach posiadamy bardzo dużo alternatyw wakacyjnych. Możemy przemieszczać się na drugi kraniec świata, podróżować po Europie. Lecz nadal dużo ludzi woli odpocząć nad Bałtyckim morzem. W okresie letnim poszczególna miejscowość jest odwiedzana przez rzesze turystów. Mamy do wyboru pare typów różnych lokacji. Osoby młodsze, podróżujące z przyjaciółmi, pragnące przede wszystkim wspaniale się zabawić, wybierają Międzyzdroje, albo Mileno. Fani windsurfingu z kolei udają się na półwysep Helski. Natomiast rodzice z dziećmi wybierają często Rowy.

wakacje - widok
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to mieścina ulokowana między Ustką a Łebą, leży nad morzem, jak i nad pięknym jeziorem Gardno. Jest to idealne miejsce dla osób podróżujących z pociechami, chcących przeżyć urlop w sposób oszczędny. Bowiem jeżeli chodzi o noclegi Rowy są najlepsze. Mamy tam do wyboru liczne domki wolnostojące przystosowane pod wynajem – noclegi w Rowach. Całe osiedla takich budynków mieszczą się w spokojnej okolicy, blisko plaży. Każdy z nich dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem.

To warte zapoznania się (https://golden-cars.pl/wynajem-samochodow-dostawczych/) materiały, więc nie ociągaj się oraz sprawdź je – to pokrewna problematyka, która jest z pewnością warta zainteresowania.

Dzięki temu mamy szansę każdego dnia przyrządzać obiady dla naszej rodziny, bez przymusu stołowania się w restauracjach cały czas. Poza tym, w większości kwater, będziemy mieli również do dyspozycji ogródek, z opcją urządzenia grilla.

Jednak nie tylko noclegi Rowy mają atrakcyjne, także samo miasto jest niezwykle interesujące, zwłaszcza dla podróżnych z dziećmi. Spotkamy tutaj wesołe miasteczko, z karuzelami, kolejką górską a nawet z gokartami. Dodatkowo, nasze dzieci będą mogły przejść tor przeszkód, usytuowany w środku ogromnego, dmuchanego zamku. Dodatkowo, przez całe miasto przejeżdża każdego dnia bajkowy pociąg. Taka wycieczka to idealna okazja na zwiedzanie miasta. Nie masz samochodu i zastanawiasz się, jak można dostać się do miasteczka? Nic trudnego, wystarczy udać się na najbliższy dworzec. Korzystając z pociągu do Ustki dostaniesz się praktycznie na miejsce. Tam jedynie musisz przesiąść się w autobus, który co chwilę odwiedza Rowy – sprawdź inne interesujące kierunki.

Jeżeli jesteś osobą wypoczywającą z małymi pociechami, jest to lokalizacja najwłaściwsza dla ciebie. Zarówno rozrywki, dojazd jak i noclegi Rowy mają bardzo ciekawe, z tego powodu dobrze przemyśleć tą alternatywę w momencie snucia planów urlopowych. Ogromnym atutem są również ceny w mieście. Rezerwacja domku jest stosunkowo tania, w porównaniu do większych, nadmorskich miast.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes