Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz, kościółek drewniany
Karpacz to bezsprzecznie jeden z najcudowniejszych kurortów górskich naszego kraju. Leży we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

sprawdzone kwatery w Karpaczu
Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate walory turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest doskonałym miejscem do spędzenia wakacji zarówno latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy chcą spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Odpoczynek w Karpaczu to głównie zwiedzanie. Baza noclegowa Karpacza jest bardzo dobrze rozwinięta. Odnajdziemy tutaj zarówno ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje mniej więcej jedenaście tysięcy miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów proponuje niedrogie noclegi – sprawdź te propozycje – na bardzo wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj: to raj dla fanów narciarstwa. Przygotowano tu ponad 20 wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje też sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dlatego też są otwarte do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnorodnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej interesujący jak zimą. Pozwala na bardzo aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza mieści się mnóstwo basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***
Całkowitą ofertę na wakacje dwa tysiące czternaście w Karpaczu można odszukać w serwisie albo klikając na niżej znajdujące się linki:
- Karpacz noclegi
- Karpacz hotele
- Karpacz hotele noclegi – opinie na nasz temat

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes