Tag Archives: roślina

Wartości prozdrowotne pokrzywy

Zastosowania lecznicze pokrzywy są nieporównywalne z żadną inną rośliną. Trzeba napomnieć chociaż o fakcie tego, iż już od wielu lat doceniano tę roślinę za jej witaminy jak również to, w jaki sposób wpływa pokrzywa na zdrowie fizyczne oraz na dodatek stan zdrowia psychicznego. Pokrzywa posiada wiele najważniejszych substancji witaminowych, dlatego rekomenduje się ją stosować u osób z dmą nerkową lub z chorobami układu ruchu.

Jedną z opcji uatrakcyjnienia budynku na zewnątrz są wykorzystywane od jakiegoś czasu między innymi dachy zielone. Co to za dachy?

Każdy budynek, zwłaszcza, jeżeli ma być to budynek firmowy, musi być jak najbardziej reprezentacyjny. Nie chodzi oczywiście wyłącznie o wyróżniającą się elewację bądź ciekawe oświetlenie. W tej sytuacji znaczenie ma wszystko, licząc od fundamentów, aż po dach. Ten ostatni notabene to bardzo ważny element całej konstrukcji. Aktualnie przywiązuje się niemałą uwagę, by był on nie tylko wytrzymały i odporny na działanie czynników pogodowych, ale również dba o to, aby dobrze wyglądał.