Rozwiń firmę z CRM

chmura
Podstawą każdej działalności biznesowej jest zysk, lecz ścieżki prowadzące do zdobycia planu mają różną postać. Jedną z nich wyznacza CSR, czyli system informatyczny, który automatyzuje i wspomaga procesy na styku klient-organizacja.

Praca w chmurze
Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com

Pojęcie oznacza zamianę danych w informacje, a w dalszej kolejności wiedzę na temat rynku, działalności i możliwości przedsiębiorstwa, konkurencji oraz klientach. Pozyskanie tej wiedzy jest narzędziem w rywalizacji między firmami, ponieważ dane usprawniają naszą działalność biznesową, zwłaszcza na tle konkurencji. W interesach czas to pieniądz.

Bezcelowy proces podejmowania decyzji jest przyczyną, że firma traci szansę na pozbycie się konkurencji (polecamy więcej na tej stronie). Oprogramowanie CRM pozwala znacznie szybciej dać odpowiedź na nurtujące pytania, uwzględnić działania różnych scenariuszy oraz powziąć strategiczne, trafne decyzje.

Cloud computing
Autor: ecoev
Źródło: http://www.flickr.com

Ponieważ internet jest dziś ogólnodostępny, ciekawą ideą stała się możliwość przetrzymywania plików w tzw. chmurach, czyli na zewnętrznych serwerach, zamiast na dysku komputera. CRM w chmurze daje dostęp do danych praktycznie z każdego miejsca na ziemi, co udoskonala naszą pracę. Dane (zobacz standaryzacja danych) „ulokowane” są na zabezpieczonym serwerze, a szyfrowane połączenie zapewnia poufność otrzymywanych informacji.

Przeanalizujmy, jak wspaniale byłoby posiadać kryształową kulę na swoim biurku, która da jasny wgląd w to, co przyniesie najbliższy czas zespołowi sprzedaży. Brzmi jak fragment dziecięcej bajki, prawda? Ale prognozy to nie tylko domena meteorologów czy wróżek. Menedżerowie mogą pochwalić się takimi samymi umiejętnościami, gdy operują narzędziem klasy CRM. Jak można się domyślać dowody zawarte są w liczbach, szczególnie w postaci raportów, analizujących wyniki.

Summa summarum, powinniśmy zainwestować w oprogramowanie CRM, gdyż dzięki owemu narzędziu przedsiębiorstwo będzie miała szybki przepływ kluczowych informacji, pozwalających pracownikom lepiej zrozumieć prawa rządzące biznesem, reagować szybciej i bezpieczniej, a ostatecznie zdobywać lepsze rezultaty biznesowe.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes