Gabinety dermatologiczne w Twoim mieście

wellderm - logo
Popularność zabiegów dermatologicznych na terenie kraju zwiększa się nieprzerwanie od jakiegoś czasu. Polki uświadomiły sobie, że profesjonalne zabiegi przeprowadzone przez kosmetyczkę są bardziej skuteczne, niż domowe metody dbania o urodę. Przed wizytą w gabinecie kosmetycznym dobrze jest jednak poszerzyć wiedzę o oferowanych zabiegach. W aspekcie zabiegów dermatologicznych rodzaj skóry ma największe znaczenie. Bardziej kosztowne zabiegi są często dla skóry z alergią lub w jakiś sposób delikatnej. Dlatego przed wybraniem się do gabinetu powinno się skontrolować dokładnie zalecenia i przeciwwskazania i nie sugerować się ceną. W branży kosmetycznej nie zawsze wyższa cena to bardziej efektywny zabieg.

wellderm - logo
Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Najbardziej popularne zabiegiDo najpopularniejszych usług oferowanych w gabinetach kosmetycznych należy mikrodermabrazja (w najnowszym wpisie).

dermatologia, zabiegi estetyczne

Jest to zabieg podobny do peelingu, ale polegający na złuszczaniu naskórka przez o wiele mniejsze cząsteczki. Zapewnia to dokładniejsze oczyszczenie skóry niż przy użyciu ogólnodostępnych kosmetyków. Taki profesjonalny zabieg bywa wykonywany także na delikatnym naskórku. Jest to jednak odpowiednio droższa czynność, gdyż do bardziej wrażliwej skóry używa się diamentowych cząsteczek. Mikrodermabrazja diamentowa (odsyłam tutaj) jest także korzystna dla osób z alergiami, podczas takiego zabiegu nie wydziela się pył, który może być silnym alergenem. Taki usługa pomaga usunąć trądzik oraz zmiany potrądzikowe, niewielkie przebarwienia.

Eliminowanie przebarwień na skórzeTak samo chętnie wybieranym zabiegiem na skórę jest likwidacja przebarwień. Najskuteczniejsze i do tego najczęściej wybierane, mimo dużych kosztów są kosmetyki firmy Cosmelan. Terapia tym środkiem dzieli się na dwa etapy, specjalistyczna porada dermatologa jest jednak konieczna. Każda skóra może inaczej reagować na specyfik. Pierwsza faza to maseczka nakładana na skórę z przebarwieniami – najczęściej jest to skóra dekoltu, szyja i twarz. Drugi etap ma na celu utrzymanie rezultatów uzyskanych po usunięciu maseczki, do tego celu używa się profesjonalnego kremu wytworzonego przez wcześniej wspomnianą firmę. Ten krem można także stosować na własną rękę do domowego usuwania przebarwień na skórze.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes