Tag Archives: ściana

Wnętrze mieszkania o jakim marzyłeś

Jeśli chcesz sprawić, by twoje mieszkanie miało wyjątkową atmosferę, nie myśl o banalnych tapetach. Odrzuć ograne farby, odłóż pędzle. W tym krótkim artykule dowiecie się, że jedynym słusznym rozwiązaniem okazują się fototapety na ścianę. Z ich pomocą udekorujesz mieszkanie w całkowicie nowatorski sposób.

Ulepsz sobie wnętrze swojego mieszkania

Dumałeś kiedyś nad tym, co nadaje czterem kątom charakter? Jest wiele elementów designu, które znacząco wpływają na ogólny obraz. Istotne jest nasłonecznienie – orientacja mieszkania, wymiar i tym okien. Oddziałuje także niebywale kolor ścian. Barwy rozróżniają się na 2 podstawowe grupy: ciepłe i chłodne. No i muszę wymienić meble – nowoczesne, stare, minimalistyczne.

Fototapety do kuchni

Dzisiejsza kuchnia to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale też, spotkań i dyskusji. Warto zadbać, aby to szczególne pomieszczenie było nie tylko funkcjonalnie przygotowane, ale także by zastosowane dekoracje i akcesoria nadawały wyjątkowego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki efekt można osiągnąć używając fototapety kuchenne.

Ciekawe ściany w biurze

Jeżeli planujesz uczynić, by twoje cztery kąty otrzymały wyjątkową atmosferę, nie myśl o banalnych tapetach. Odtrąć smętne farby, odłóż pędzle. W moim ciekawym tekście przekonam cię, że najlepszym rozwiązaniem są fototapety na ścianę. Z ich pomocą udekorujesz mieszkanie w zupełnie nowoczesny sposób.

Lampy w domu

Dzięki oświetleniu możemy po zmroku wykonywać wiele rozmaitych prac, ale też światło ma również rolę estetyczną – nadaje wnętrzom powabu. Każde miejsce w naszym mieszkaniu potrzebuje innego oświetlenia.

Dom czy mieszkanie, czyli które miejsce zamieszkania okazuje się być lepszym wyborem

Od naprawdę wielu lat toczy się nieustanny spór o to, czy wygodniej jest mieszkać w domu czy w mieszkaniu. Każde z rozwiązań ma oczywiście swoje plusy i minusy. My spróbujemy zaprezentować jedne i drugie.

Wybieramy ekipę remontową

Każdy z nas remontuje mieszkanie lub dom zaledwie kilka razy w życiu, a i tak jest to dla nas rewolucja. Jeśli nasz mąż lub chłopak lubi wykonywać drobne prace remontowe (a o złote rączki coraz trudniej), możemy liczyć na to, że własnymi siłami odświeżymy mieszkanie. Inaczej rzecz się ma, jeśli np. kupiliśmy nowy dom czy mieszkanie i czeka nas kafelkowanie ścian i posadzek, montaż drzwi czy układanie paneli. Podobne rewolucje czekają nas przy generalnym remoncie łazienki lub kuchni, albo jeśli w naszym leciwym domu chcemy położyć gładzie na ścianach. Zamiast pieklić się na naszego mężczyznę, że nie jest złotą rączką, poprośmy o pomoc fachowców. Tylko jak znaleźć ekipę remontową, która będzie solidna i tania?