Tag Archives: ściany

Co powiesić na ścianie w salonie?

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat czy obraz. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje prac najbardziej znanych malarzy lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych. Popularne są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.

Sauna w domu – jak ją zaplanować?

Każdy z nas czasami zmaga się z wyczerpaniem, stresem lub melancholią. Finowie mają na to wszystko jeden sposób – saunę. Jakim sposobem zaplanować w domku saunę? Znaleźć miejsce na kabinę, natrysk a także kącik do odpoczynku. Wszystko to blisko siebie – najodpowiedniej specjalnie zaprojektowane w wyodrębnionym punkcie mieszkania.

Dobry oraz sprawdzony dekorator pomieszczeń odnowi nasze stare cztery kąty.

Jesteś znudzony wystrojem swojego domu. Poszukujesz zmian? Jednak nie masz pojęcia w jaki sposób się do tego wziąć. Chcesz pomocy a w szczególności inspiracji. Zaglądasz do różnych czasopism, stron w internecie, po to by poszukać czegoś. Szukasz firm aranżacyjnych. Niekiedy sam posiadasz projekt tymczasem nie wiesz jak go urzeczywistnić.Stąd też w branży występują firmy zajmującesię upiększaniem, poprawkami wystroju wnętrza.

Materiały przydatne podczas budowy, jakie zostały opracowane według innowacyjnych technik

W przypadku materiałów przydatnych podczas budowy, jakie zostały wyprodukowane według innowacyjnych metod każdorazowo można mieć pewność, że sprawdzą się one w każdych bez wyjątku warunkach. Dlatego sporo ludzi zdecydowanych jest stricte na ich zakup, rezygnując ze standardowych technik.

Pomysły na nowy styl pomieszczenia

Odświeżanie wnętrza nie jest wyłącznie zabiegiem kosmetycznym. Po wielu latach kolory ścian wycierają i brudzą się, a miejsce staje się nieatrakcyjne. To zauważalny sygnał do remontu i dobre usprawiedliwienie metamorfozy wystroju.

Budynki ze szkła

Obecnie w Kalifornii konstruowana jest nowa siedziba światowego giganta technologicznego, przedsiębiorstwa Apple. Została wykreowana na papierze przy wielkim udziale nieżyjącego już założyciela firmy, genialnego Steve Jobsa. Zamysł firmowego kompleksu odzwierciedla miłość słynnego szefa Apple do pewnego przezroczystego materiału. Budynek będzie zawierał wszystkie ściany szklane.

Remontowanie domu to nie lada wyzwanie

Każdemu z nas raz na jakiś czas przypada zrobić remont i choć większość osób nie przepada za nim, to jak najbardziej ma w planach go przeprowadzić. Nie ulega wątpliwości, że życie w przestrzeni, która od lat jest tak sama, może być mało przyjemne, aby więc nadać świeżości naszym wnętrzom, ogrodom i ogólnie mówić domowemu otoczeniu, najlepiej postawić na remont.