Sculptra i usuwanie rozstępów – najczęściej wykorzystywane zabiegi kosmetyczne, które efektywnie poprawiają i podwyższą giętkość skóry

kosmetyczka
Każda kobieta pragnie aby jak najdłużej wyglądać młodo. Używają różnego typu kosmetyki czy także domowe metody, aby podtrzymać młody i piękny wygląd. Rozkwit dzisiejszej medycyny estetycznej umożliwia na używanie na skórę w celach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale także zabiegów mających polepszyć jej wygląd i sprężystość.

Sposoby na likwidację rozstępów

ciekawa strona
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co nie daje spać wielu kobietom oprócz zmarszczek są też rozstępy. Są to paski wrzecionowate, które występują przede wszystkim na skórze brzucha, ud czy pośladków. Mogą wystąpić również na ramionach i klatce piersiowej. Ich występowanie związane jest z różnorodnymi powodami takimi jak: podstawy genetyczne, szybki przyrost w krótkim okresie masy ciała, ciąża lub czynniki hormonalne. Współczesny rozwój dziedziny kosmetycznej i medycyny estetycznej pozwala na efektywniejsze usuwanie rozstępów. Aplikowanie kremów może polepszyć stan skóry i spowodować zmniejszoną widzialność rozstępów. Jednak zazwyczaj usuwanie rozstępów realizowane jest przy pomocy medycyny estetycznej a nawet interwencji chirurgicznej. Jednakże chirurgiczne pozbywanie się rozstępów jest bardzo dotkliwym i poważnym zabiegiem. Tymczasem medycyna estetyczna pozwala na ich likwidowanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Nowoczesna metoda wygładzająca skórę twarzy

Pośród najczęściej stosowanych przez kobiety zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej oprócz
kosmetyczka
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

usuwania rozstępów są także zabiegi (zobacz brwi permanentne wrocław mające w zamiarze wygładzenie skóry i likwidację zmarszczek. Gabinety kosmetyczne posiadają w swojej propozycji dużą gamę zabiegów zapewniających skórze zdrowy wygląd. Zabiegiem, który cieszy się ostatnio ogromną renomą jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – tutaj przeczytasz więcej. Używany do pobudzania wytwarzania naturalnego kolagenu, zmniejsza zmarszczki, dodaje skórze większej sprężystości a także koryguje kształt twarzy. Stosowany jest do odtwarzania objętości tkanek miękkich istniejących w twarzy. Sculptra jest kwasem, który występuje w organizmie, toteż jest bezpieczny ponieważ całkiem rozkłada się w organizmie człowieka. Znakomicie sprawdza się, jako metoda nieinwazyjna przy korekcji kształtu twarzy czy ujędrniania skóry.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes