Spędź wymarzone wakacje w Grecji.

wakacje, wczasy
Słonce, plaża, morze to doskonale tło dla tegorocznych wakacji. Jeśli jednak nie wiemy gdzie chcemy pojechać wystarczy przejść obok wystaw biur podróży, aby zakrzyczały nas propozycje przystępnych wyjazdów w ciepłe kraje. Turcja, Chorwacja, to kraje, w które mieszkańcy naszego kraju wybierają się często. Jednak powoli zaczyna się to zmieniać. Odkrywamy nowe lądy, które warto zwiedzić. Do takich miejsc należy Grecja.

Określana kolebką zachodniej cywilizacji posiada wiele do pokazania turystom z całego świata. Biuro podróży Eccoholiday oferuje pośród swoich możliwości podróże właśnie w to gorące Ten wyjątkowy kraj to zapowiedź znakomitej zabawy i wytęsknionego wypoczynku.

wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Największa popularnością cieszą się wyjazdy typu last minute. Są one zwykle dostępne na każdą kieszeń, a w sumie w niczym nie odbiegają od wycieczek bukowanych pół roku wcześniej. Mało tego opcja typu last minute Grecja Eccoholiday pozwoli cieszyć się pełnym wachlarzem opcji dostępnych także w opcji all inclusive. Wzięciem cieszą się w szczególności wyspy greckie. Stały jest kojarzony z pospiechem. Jest odwiedzany w celach turystycznych, ale żeby chcieć tam zostać na dłużej – to bardzo rzadko. Korfu (https://eccoholiday.com/region/grecja/korfu/) , Rodos, Kreta to wyspy, na których znajdziecie spokój tak potrzebne podczas wakacji.

greece, playa
Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com

Rodos nazywana inaczej Wyspą Róż jest szalenie popularną wśród turystów wyspą grecką. Ten zakątek w czasach nam znanych głównie z Mitologii Parandowskiego był ulubioną wyspą boga słońca. Oprócz gorących plaż zachwyca swoją średniowieczną starówką, która jest chyba najpiękniejszym zakątkiem w basenie Morza Śródziemnego. Rodos zachwyca także z powodu świetnych warunków do praktykowania sportów wodnych. Korfu to wymarzone miejsce dla miłośników przyrody. Jeśli zamiast smażyć się na plaży wolimy bardziej aktywne rodzaje wypoczynku, na Korfu ich nie brakuje.

Idealnym połączeniem najlepszych cech obu wysp jest Kreta (kliknij). Zarówno osoby z ciągotkami do wykopalisk będą zadowoleniu jak i Ci, którzy przylecą pobyć nad morzem. Oprócz zabytków, które można znaleźć w każdym przewodniku, warto udać się w głąb tej wyspy, by zobaczyć życie zwykłych jej mieszkańców. Grecja przyciąga turystów z całego świata. Jej klimat udziela się wszystkim.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes