Sposob na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

zabieg z zakresu medycyny estetycznej
Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy też od typu urody. Faktem jest, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej.

Naturalnie należy dbać o siebie, żeby zachować młodość, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Obecnie jednakże współczesna kultura narzuca nam styl życia, zgodnie z którym powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodo i kwitnąco. Tak wszechobecny trend pozwolił na szybki rozwój medycyny estetycznej.
medycyna estetyczna
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Coraz częściej po młodość w kremie udajemy się już nie do drogerii, ale kosmetyczki. Nowoczesne zabiegi są z reguły bardziej efektywne, lecz ich koszty są dosyć spore i nie każdego stać na taki luksus. Zasadniczo medycyna estetyczna przychodzi nam z pomocą, gdy pragniemy szybko odmłodzić i odbudować swoją skórę.

Poza tym tego w gabinetach dermatologicznych możemy wykonać zabiegi, które dość radykalnie mogą udoskonalić na nasz wygląd. Jednym z nich jest lipoliza, czyli zabieg, który efektywnie redukuje tkankę tłuszczową. Jest to powszechnie stosowana metoda, która nie wymaga ingerencji z użyciem skalpela. Przeważnie wystarczą 2 -3 zabiegi, by zredukować niedużą ilość tkanki tłuszczowej, np. z podbródka. W sytuacji, gdy plasujemy usunąć tłuszcz z większych partii ciała, musimy liczyć się z większymi kosztami, ponieważ ilość niezbędnych zabiegów wzrasta do 7 – 8. Mimo że typowy zabieg lipolizy jest mało inwazyjny, to jednak występują niektóre skutki uboczne przykładowo zaczerwienia i opuchlizny, które goją się z upływem czasu. Inne informacje na

medycyna estetyczna
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kolejny zabieg, dzięki któremu możemy w magiczny sposób odjąć sobie 20 lat to botox. Dziś chyba już wszyscy wiedzą, na czym polega procedura wstrzykiwania botoksu (szczegóły), szczególnie po tym, jak zabieg stał się modny wśród celebrytów. W prasie plotkarskiej wielokrotnie komentuje się na zdjęciach znanych aktorów i aktorek efekt “przed i po”. Za pomocą tego botoksu redukuje się zmarszczki nawet do 80%.

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że widoczne rezultaty są tymczasowe i po jakimś czasie należy potworzyć kurację. Oczywiście jak w przypadku wszystkich tego typu estetycznych zbiegów, także i tu musimy się liczyć z tym, że pacjenci mogą czuć pewien dyskomfort.

Jeśli wczytujesz się w prezentowany tekst to oznacza, że temat Cię bardzo zaciekawił – kliknij odnośnik do strony fotele medyczne, a znajdziesz równie wartościowe informacje.

Ceny botoksu wahają się przeważnie w granicach od 200 – 1200 zł, w zależności od miejsca zmarszczek oraz oczywiście profesjonalizmu specjalisty.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes