Wizyta w gabinecie piękności

Zabiegi kosmetyczne
Sporo osób boryka się z różnymi problemami między innymi są one związane z naszą skórą. Niektórzy podczas upałów nadmiernie się poci, co gorsza owa przypadłość jest spotykana nawet, gdy za oknem temperatura nie jest bardzo wysoka, a nadpotliwość jest naprawdę uciążliwym problemem. Każdy, kto choć raz (a zapewne prawie wszyscy mieli taką sytuację) zgrzał się do tego stopnia, że na koszulce było widać plamy potu wie jak krępująca jest taka sytuacja.

epilacja:
Było to związane z wysoką temperaturą, stresem, czasem złym materiałem z jakiego była zrobiona koszulka. Pamiętamy zapewne, że nie była to zbyt komfortowa sytuacja.

Niezwykle nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, by przejrzeć nasz wpis. Jeżeli masz ochotę na inne, to kliknij link laser pikosekundowy i przejdź do kolejnej witryny.

Jednak, jeżeli zdarzyło nam się to sporadycznie to jeszcze nie powód do paniki, gorzej, kiedy takie sytuacje zdarzają się na każdym kroku i jedynym wyjściem jest wzięcie prysznica i przebranie się. To naprawdę bardzo kłopotliwa sprawa. Na szczęście jest wiele specyfików na nadpotliwość – strona polecana w temacie – (więcej o tym pod tym adresem), które sprawią, że pocenie się nie będzie aż tak uciążliwe. Do takich produktów należą tabletki, żele do kąpieli. Poza tym warto iść do lekarza, by dowiedzieć się czy nie ma jakiejś poważniejszej przyczyny tak obfitego pocenia się. Kolejnym problemem są przebarwienia, większość z nich da się usunąć, jednak usuwanie przebarwień (przeczytaj o nich na ) nie jest błahą sprawą. Jeżeli chcemy by przebarwienia zniknęły musimy udać się do dermatologa, ten powie nam czy wystarczą maści lub pasty robione, czy też trzeba będzie skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Niektóre przebarwienia da się usunąć jedynie laserem inne będą wymagały mniej inwazyjnych metod.

UCIĄŻLIWE OWŁOSIENIE

Zabiegi kosmetyczne
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Ciągłe korzystanie z maszynek do golenia bywa uciążliwe. Niejedna kobieta decyduje się ubrać bluzkę z długim rękawem, bo niechciane włoski znowu pojawiły się pod pachami. Jeśli mamy już dość walki z niechcianym owłosieniem powinniśmy ruszyć na epilację. Epilacja to zabieg, który pozwala nam pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Jest to związane z pozbywaniem się włosków wraz z cebulkami, przez, co te nie mogą odrosnąć. Najbardziej popularną metodą są zabiegi laserowe. Oczywiście taki zabieg za pomocą lasera trzeba powtórzyć kilka razy, żeby włoski w danym miejscu przestały się pojawiać. Na tego typu zabiegi decydują się również panowie mający problem ze zbędnym owłosieniem. W trakcie epilacji, to znaczy między kolejnymi sesjami z laserem nie można chodzić na solarium i trzeba uważać na podrażnioną skórę. Ceny tego typu zabiegów też nie są najniższe, ale gdy już pozbędziemy się włosków, które nas dręczyły na pewno będziemy zadowoleni z efektu i co najważniejsze szybko zapomnimy o jeszcze do niedawna drażniącym problemie.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes