Tag Archives: sprzedaż

Sposób na własne mieszkanie

Praktycznie od pół wieku mamy problemy z liczbą dostępnych mieszkań. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka – od wynikających z naszej historii po gospodarcze. Powód pierwszy – wiadomo Druga Wojna Światowa. Przedsięwzięcia militarne unicestwiły dużą część zasobów lokalowych. Niestety, następnie nastały czasy, gdy obowiązujące wówczas założenia ekonomiczne ograniczały rozwój budownictwa. Budowało się wprawdzie nowe bloki, ale mało efektywnie. Ilość lokali nie nadążała za zapotrzebowaniem. I tak już zostało do czasów współczesnych, tyle że obecnie powody tego stanu rzeczy są cokolwiek inne.

Już w tym momencie wyszukaj upragnionego lokalu mieszkalnego w Opolu

Wspólnie z małżonkiem poszukujecie wymarzonego gniazdka na południu naszego państwa? Już w tej chwili sprawdźcie oferty z województwa opolskiego, bowiem często można wyszukać tam naprawdę rewelacyjne mieszkania za niezbyt wygórowane ceny.

Rejestrowanie płacących podatki opodatkowania VAT

Rejestracja podatników opodatkowania VAT jest ogromnie istotna, albowiem jej brak odbiera podatnikowi prawa do potrącania podatku naliczonego. Jak bowiem wypływa z art. 88 ust. 4 ustawy o VAT, upusty kwoty, albo zwrotu różnicy podatku należnego nie stosuje się do płatników, jacy nie są zarejestrowani jako podatnicy VAT czynni.

Nieuczciwa konkurencja w internecie

Właściciele firm, którzy rozpoczynają własną działalność gospodarczą mogą natrafić na wiele przeszkód – zwłaszcza, gdy swój biznes przenoszą do świata wirtualnego. Jak dbać o ochronę własności intelektualnej i przemysłowej w sieci? I co oznacza to pojęcie?

Sprawdź oferty domów z Opola, coś na pewno Cię zaciekawi!

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób jak najszybciej pragnie wyprowadzić się z rodzinnego mieszkania. Nie ma w tym nic kuriozalnego, albowiem niesłychanie trudno jest odnaleźć robotę w małej wiosce, w której naprawdę są jedynie trzy sklepy na krzyż. Dlatego też multum osób po studiach pragnie zostać w miasteczku, w jakim ukończyło własną edukację. Na nieszczęście ceny mieszkań w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu sięgają zenitu, tym samym warto byłoby rozważyć inną ofertę.

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to od niedawna atrakcyjne wyrażenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale też w mniejszych, miejscowych firmach. Zaczerpnięte z języka angielskiego wyrażenie można interpretować jako kształtowanie wizerunku, lub kierowanie wizerunkiem. Postępowanie z obrębu Public Relations są zróżnicowane i kierowane do wielorakich grup odbiorców. Zawsze jednakże mają identyczny zamysł – utrzymanie, odnowienie bądź udoskonalenie obrazu przedsiębiorstwa.

Co to jest zagadnienie big data i jak jest stosowane do rozwoju firmy?

Posiadasz przedsiębiorstwo i potrzebne jest Ci innowacyjne rozwiązanie? Chcesz mieć pod kontrolą sprawy finansowe w przedsiębiorstwie? Zdecyduj się na big data. Big Data w Polsce to paleta informacji, w których to jesteśmy zanurzeni. To zeta bajty informacji, które to są każdorazowo przesyłane z naszych laptopów, urządzeń mobilnych i czujników urządzeń.