Tag Archives: szkolenia

Wybór sali szkoleniowej w Poznaniu – co należy współcześnie mieć na uwadze, by podjąć zadowalającą decyzję?

Współcześnie, rynek pracy jest znacznie bardziej wymagający i w zasadzie każda osoba ma świadomość tego, że powinna cały czas podnosić własne kwalifikacje oraz starać się nabywać kolejne umiejętności. Nie należy się z tego względu dziwić, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim wszelkiego rodzaju szkolenia o konkretnej tematyce, jakich zadaniem jest przekazanie uczestnikom potrzebnej wiedzy.

Jakie istnieją formy szkoleń? Jakiego rodzaju kursy są bardziej dla nas właściwe? Jaki mamy wybór?

Sporo ludzi dochodzi do takiego momentu we własnej karierze, że nie wie, co czynić dalej. To tak zwane “wypalenie zawodowe” jest czasem dość poważne, gdyż sprawia, iż z trudem wykonujemy zadania, które wcześniej robiliśmy dość automatycznie. To wreszcie sytuacja, jak przerażają nas dodatkowe obowiązki, gdyż czujemy się zablokowani. W jaki sposób sobie z czymś takim poradzić?

Profesjonalny coaching

Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza. Wręcz odwrotnie, wszędzie czekają na nas rozmaite stresujące sytuacje, którym powinniśmy stawiać czoło. Mnóstwo nerwów tracimy w miejscu pracy. Czujemy potężną presję ze strony szefostwa, pragniemy dawać radę ze wszystkimi zadaniami, zwykle kosztem własnego życia osobistego.

Jeżeli posiadasz w planie własny, mniejszy lub większy biznes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

Kapitalizm w Polsce osiąga własne maximum. Cały czas otwierają się mniejsze albo duże firmy, współprace. Wszelki potencjalny właściciel rozpoczyna od zera. Wielokrotnie brak wiedzy, praktyki młodszym, czynnym aktywistom, którzy marzą o rozpoznawalnej i dobrze działającej marce.

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to w ostatnim czasie popularne określenie nie tylko w transnarodowych korporacjach, ale również w mniejszych, regionalnych biznesach. Zapożyczone z języka angielskiego wyrażenie można interpretować jako budowanie wizerunku, czy też kierowanie wizerunkiem. Aktywności z obrębu Public Relations są zróżnicowane oraz adresowane do różnorodnych grup odbiorców. Zawsze jednak mają ten sam cel – utrzymanie, przywrócenie ewentualnie poprawienie obrazu firmy.

Jak troszczyć się o swoich pracowników?

Obecna sytuacja gospodarcza zobowiązuje przedsiębiorstwa do przeprowadzania szkoleń wśród pracowników. Bynajmniej nie chodzi tu o szkolenia z dziedziny BHP, obecnie inwestuje się w zespół fundując jego członkom cykl kursów doszkalających. Z ich pomocą pracownik zdobywa następne szczeble w wytyczonej ścieżce kariery. Wszystko to prowadzi do coraz efektywniej wykonywanych, powierzonych obowiązków. Kursy dostępne na rynku dotyczą tak naprawdę wielu dziedzin gospodarki.

Profesjonalnie urządzone sale szkoleniowe i obiekty konferencyjne

Prowadząc szkolenie lub konferencję pewnie zależy nam na tym, żeby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Żeby tak było bezsprzecznie musimy zadbać o fachowy przebieg konferencji, nie tylko jeżeli chodzi o jej prowadzenie bądź treść, ale również o miejsce odbywania się takiego spotkania.