Tag Archives: szkolenia

Czym jest i które firmy mogą skorzystać wsparcie finansowe de mini minimis?

Termin pomoc de minimis to forma pomocy przedsiębiorstwom. Wspomaga rozwijanie się przedsiębiorczości w Polsce oraz na świecie. Taka pomoc jest według prawa mała, o małych kwotach.

W jaki sposób najefektywniej przeprowadzić coaching?

Jeżeli sądzisz, iż masz ponadstandardową wiedzę na jakiś ciekawy temat, np. potrafisz pozycjonować strony internetowe czy jesteś mistrzem w nawiązywaniu kontaktów, bez dwóch zdań powinieneś zastanowić się czy być może czymś w porządku nie jest zorganizowanie szkolenia. W końcu prawda jest taka, że na organizacji szkoleń jak najbardziej można zarobić spore pieniądze. Wychodzę z tego założenia, iż na własnej wiedzy trzeba zarabiać. Zwłaszcza, że ostatnio w naszym kraju nietrudno dostrzec spory popyt na najróżniejsze szkolenia.

Jak troszczyć się o swoich pracowników?

Teraźniejsza sytuacja gospodarki zmusza firmy do prowadzenia szkoleń wśród podwładnych. W żadnym wypadku nie chodzi tutaj o szkolenia z zakresu BHP, aktualnie inwestuje się w zespół fundując jego członkom cykl warsztatów doszkalających. Dzięki nim pracownik zdobywa kolejne szczeble w wyznaczonej ścieżce kariery. Wszystko to prowadzi do coraz lepiej wykonywanych, zleconych zadań. Kursy dostępne na rynku dotyczą w gruncie rzeczy wielu dziedzin rynku.

Trochę słów o szkoleniach

Od szóstego lub siódmego roku życia się uczymy. Najprzód pisać oraz czytać, a potem poznajemy sekrety matematyki, tajemnice glonów bądź analizujemy życie i rozstrzygnięcia królów i książąt. W późniejszym okresie, kiedy już jesteśmy nieomal dorośli, nauczamy się zawodu, i tak już prawie do końca , mimo iż pod koniec szkoły może wydawać nam się iż to już koniec edukacji. Jednakże nie jest to prawdą.

Profesjonalnie urządzone sale szkoleniowe i obiekty konferencyjne

Prowadząc szkolenie czy też konferencję zapewne zależy nam na tym, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. Żeby tak było z pewnością musimy zadbać o fachowy przebieg konferencji, nie tylko jeśli chodzi o jej prowadzenie czy treść, lecz także o miejsce odbywania się takiego spotkania.

Optymalizacja wydajności twego zakład jest naprawdę ważna, zatem zainwestuj w dobre szkolenia

Założeniem każdego biznesu bywa osiąganie jak największych zysków. Pomaga w tym zarówno unowocześnienie wyposażenia stanowisk pracy, jak i też zatrudnienie pracowników o należytych kompetencjach. Właściciele firm mają możliwość też poważyć się na fachowe szkolenia, które nauczą ich, jak idealnie zarządzać pracownikami oraz zwiększać wydajność firmy.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle rynkowych rywali.