Tag Archives: szkolenia

Optymalizacja wydajności twego zakład jest naprawdę ważna, zatem zainwestuj w dobre szkolenia

Założeniem każdego biznesu bywa osiąganie jak największych zysków. Pomaga w tym zarówno unowocześnienie wyposażenia stanowisk pracy, jak i też zatrudnienie pracowników o należytych kompetencjach. Właściciele firm mają możliwość też poważyć się na fachowe szkolenia, które nauczą ich, jak idealnie zarządzać pracownikami oraz zwiększać wydajność firmy.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

Szkolenia szansą dla firmy

Prowadzenie własnej działalności niesie za sobą dużą odpowiedzialność. Jeśli ktoś myśli, że życie biznesmena opiera się tylko na wystawnych przyjęciach w wybornym towarzystwie, w czasie których pije się kolorowe koktajle i poznaje się ciekawych ludzi, to jest w wielkim błędzie. Taki wizerunek próbują sprzedać nam środki masowego przekazu.

Centrum do konferencji w stolicy, sale konferencyjne w Krakowie – zobacz w tym tekście

Gdy trzeba zorganizować konferencję, trzeba wyszukać pasujące miejsce, gdzie dana konferencja może zostać zorganizowana. Jeśli dane spotkanie ma się odbyć w niewielkim mieście może być kłopot ze znalezieniem jakiejś sali na konferencję. Wtedy najważniejsza jest kreatywność organizatorów. Ale, jeżeli przyszło nam zorganizować konferencję w stolicy naszego kraju, to nie będzie z tym żadnego problemu.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Profesjonalnie urządzone sale szkoleniowe i obiekty konferencyjne

Prowadząc szkolenie lub konferencję zapewne zależy nam na tym, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. By tak było bezspornie musimy zadbać o fachowy bieg konferencji, nie tylko jeśli chodzi o jej prowadzenie lub treść, ale także o miejsce odbywania się takiego spotkania.

Rewelacyjne warunki pobytu w rzeszowskim hotelu

Organizacja szkoleń i konferencji nie w każdym przypadku jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Aby znacząco ułatwić ten proces, trzeba poradzić się świetnych ekspertów, jacy doradzą odpowiednie miejsce i dobiorą wszelkie użyteczne rozwiązania. Jednym z ważniejszych punktów jest odnalezienie odpowiedniego miejsca, a będzie to z pewnością sala konferencyjna.