Tag Archives: szkolenia

Wynajem pomieszczeń konferencyjnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe to aktualne bardzo często szukane obiekty do wynajęcia. Większość przedsiębiorstw urządza lub ma w planach zorganizowanie spotkania biznesowego. Łączy się to nie tylko z kwestiami finansowymi, ale także z kłopotami natury organizacyjnej. Należy pamiętać o tym, by odpowiednio wcześniej zainteresować się dokonaniem wyboru miejsca oraz sprawami związanymi z wynajmem.

Elementy od jakich zależy sukces handlowy przedsiębiorstwa

Sukces handlowy jednostki zależy od bardzo wielu składników. Jednym z elementów głównych jest porządnie funkcjonujący program sprzedaży. Jednak ażeby działał on sprawnie, konieczne jest opracowanie strategii zdobywania klienta, planowania aktywności sprzedawców, profesjonalnych umiejętności handlowych, oraz dobrej organizacji ludzi zajmujących się sprzedażą.

Rozwój zawodowy jako postęp osobisty – twoja pierwsza profesja

Tempo zmian cywilizacyjnych, zwłaszcza w wyniku rozwoju technologicznego sprawia, że człowiek musi elastycznie reagować na pojawiające się transformacje na rynku pracy i dopasowywać się do nowych wyzwań i wymagań. Wiąże się z tym stałe modyfikowanie i poszerzanie aktualnych sfer, przekwalifikowywanie się, a nieraz nawet kilkakrotne zmienianie zajęcia.

Wybór sali szkoleniowej w Poznaniu – co należy współcześnie mieć na uwadze, by podjąć zadowalającą decyzję?

Dziś, rynek pracy jest o wiele bardziej wymagający i w zasadzie każda osoba ma świadomość tego, że musi stale podnosić swoje kwalifikacje oraz starać się nabywać inne umiejętności. Nie można się z tego powodu dziwić, że sporym zainteresowaniem odznaczają się przede wszystkim wszelkiego rodzaju szkolenia o określonej tematyce, jakich zadaniem jest przekazanie uczestnikom potrzebnej wiedzy.

Czym jest i które firmy mogą skorzystać wsparcie finansowe de mini minimis?

Termin pomoc de minimis jest to forma pomocy dla firm. Wspomaga rozwój przedsiębiorczości w Polsce oraz na świecie. Forma ta jest według prawa niewielka, o niewielkich rozmiarach.

Szkolenia six sigma to bardzo ważny fragment tworzenia nowoczesnej firmy

Każda firma pragnie wybić się wśród konkurujących firm, chce dowodzić nie tylko jeśli chodzi o wyniki, ale także jeśli chodzi o innowacje. Taka sytuacja wymaga potężnego poświęcenia oraz wielkich nakładów pracy. Dążenie do bycia najlepszym jest bardzo trudna, ale również jest to walka, która nigdy się nie skończy. Zachowanie najwyższego poziomu usług jest niestety pracą wykonywaną zawsze i bez przerwy. Aby zachować najwyższe standardy należy jednak nierzadko funkcjonować kolektywnie na wszelkich poziomach organizacji. Umiejętna organizacja pracy na poszczególnych szczeblach stanowi gwarancję sukcesu, ale oczywiście jest niezwykle wymagające i wymaga dobrze zgranego zespołu.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.