Szybki poradnik – jak możemy usunąć zmarszczki

chirurg
Zewnętrzny objaw starości sprawia, że czujemy się skłonni do sztucznego odmładzania. Powstawanie zmarszczek bądź problemy nadmiernego owłosienia to naturalne procesy, które ludzie przechodzą raz szybciej raz wolniej.

Co jednak, kiedy następują one za szybko osłabiając przy tym naszą atrakcyjność? Sposobem na usuwanie zmarszczek jest wizyta u specjalisty w placówce medycyny estetycznej.
medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

W takim miejscu nie tylko usuniemy zmarszczki, ale też wpłyniemy na własną sylwetkę dzięki najnowszym technologiom czy wypielęgnujemy skórę dłoni i paznokcie. To wszystko pod opieką fizjoterapeutów. Zamykanie drobnych naczyń krwionośnych, a więc działania bezpośrednio w organizmie są realizowane w ramach tak zwanej laseroterapii. Przez operacje laserem wyeliminujemy ponadto przeszkadzające owłosienie. Decydując się na takie zabiegi chwilowo „odmładzające” zdajemy sobie sprawę z ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Warto o tym przeczytać na …………………………………………………………… Placówki, takie jak klinika medycyny estetycznej w Krakowie, funkcjonują dzięki doświadczonej kadrze, mającej w dorobku setki godzin zabiegów, równie dużo samych zabiegów na klientach.

Usuwanie zmarszczek odbywa się przez wstrzykiwanie specjalnych substancji (tzw. wypełniaczy). Kojarzymy je najczęściej jako operację z czołem – miejscem typowej „identyfikacji”. Jednak zmarszczenia to nie tylko przestrzeń między brwiami a włosami. Wypełniaczami skorygujemy także fałdki występujące dookoła ust, w okolicach szyi i dekoltu. Wstrzykiwane żele korygują także podniszczone kąciki ust, kształt podbródka, a nawet skórę dłoni. Rezultaty naoczne zabiegów estetycznych nie trwają wcale wiecznie. Efekty odmładzania szacuje się na (w przybliżeniu) kilka miesięcy do roku. Konkretne odmłodzenie zależy od kilku czynników: przyswojenia substancji, stylu życia czy mocy botoksu. Wybierajmy substancje, które nie mają przeciwwskazań i które nie uszkadzają organizmu przy kolejnych zabiegach. Gładka cera staje się coraz bardziej pożądana. Nie tylko sławy sięgają po zabiegi u specjalistów dermatologii estetycznej. Najważniejsze w tej sytuacji pozostaje dokładne rozważenie tej decyzji. Po zabiegu na skórze rozpoczynamy życie z „odmłodzonym” ja. I to od nas zależy jak rozsądnie poprowadzimy kolejne zabiegi.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes