Tatry zapraszają

Nasze polskie Tatry najczęściej są łączone z Zakopanem, ale w tym rejonie można napotkać parę innych miasteczek, które należy odwiedzić w wakacje. Prezentujemy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy w tegoroczne lato.

Jeżeli potrzebujesz miejsca pełnego cudownych widoków, postaw na urlop w Bukowinie Tatrzańskiej. Ta niewielka podhalańska wioska jest bardzo spokojna – znakomite miejsca dla tych podróżników, którzy mają powyżej uszu chaosu dużych miast. Można znakomicie odpocząć leżąc godzinami na górskich halach, a wieczorami słuchając śpiewających baców i smakując regionalną kuchnię. Bukowina Tatrzańska słynie z basenów. O ile udajesz się do tego kurortu, koniecznie odwiedź basen.

Zobacz informacje i obejrzyj serwis (https://www.coraltravel.pl/last-minute/malediwy), który na pewno Cię zaciekawi. Nie zwlekaj ani chwili! Wykonaj to już teraz! Na pewno nie pożałujesz.

Aby zobaczyć, gdzie da się je spotkać, do Google wklej słowa „baseny Bukowina Tatrzańska” .

tatry

Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com

Inną ciekawą wsią górską jest Białka Tatrzańska. Fajnie jest przyjechać tu zimą, gdyż jest tu mnóstwo wyśmienitych tras na narty. Latem można iść z Białki na tatrzańskie szlaki. Koniecznie należy odwiedzić urokliwy kościółek, który został skonstruowany z gorą 300 lat temu.Olbrzymią atrakcją Białki Tatrzańskiej są kąpieliska termalne. Kąpiele w ciepłej wodzie, która wydobywa się z wnętrza naszej planety, mają dobroczynne działanie na ciało. Lekarze zwykle polecają baseny termalne pacjentom, którzy chorują na dolegliwości związane z układem kostnym, krwionośnym i ze skórą. Jeśli wybierzesz się na urlop do Białki Tatrzańskiej, bezwzględnie odwiedź tego rodzaju miejsce. Po seansie w termalnej wodzie poczujesz się jak nowo narodzony. Jeżeli chcesz odszukać baseny termalne w Białce Tatrzańskiej, do Google wpisz frazę „Białka Tatrzańska termy” . Rozsądnie jest poszukać miejsca, które cieszy się solidną renomą wśród przyjezdnych.

Nie zapominaj, że idealny relaks może cię czekać w sąsiedztwie wysokich szczytów. Nie zwlekaj ani chwili i zarezerwuj już dziś wypoczynek w tych cudnych okolicach!

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes