technologie ledowe w praktyce

żarówka ledowa
Kiedy chodzi o żarówki ledowe, to potrzeba do nich przejściówek. Przejściówki, czyli adapter led pozwalają nam na włożenie żarówki ledowej do najzwyklejszego żyrandola. Niestety żarówki ledowe mają odmienne końcówki, które nie pozwalają na bezpośrednie włożenie ich do naszych żyrandoli. Stąd też konieczność kupna przejściówki żarówki. Trzeba pamiętać przy zakupach, że mamy różne adaptery do różnych żarówek ledowych. Chociaż początkowo może się to wydawać skomplikowane, to nie ma w tym zbyt dużej filozofii. Po prostu trzeba wiedzieć, jakich żarówek potrzebujemy, wtedy na pewno w sklepie z oświetleniem dostaniemy przejściówki led. Adaptery ledowe są jedyną możliwością, dzięki której w naszych zwykłych żyrandolach można umieścić te naprawdę świetne żarówki led.

Oświetlenie na miarę naszych czasów

led
Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com
Już od jakiegoś czasu można mówić o wielkim boom na żarówki ledowe. Jednak są osoby, które nie są w stanie się przekonać do tego typu oświetlenia. Natomiast osoby, które zdecydowały się na oświetlenie ledowe wiedzą, że jest to nie tylko duża oszczędność na rachunkach za energie, ale też dbanie o środowisko. Nie możemy jednak zapominać, że do świetlówek ledowych konieczny jest zakup adapter led.

Jest to przejściówka, czyli swoistego rodzaju łącznik, pozwalający włożyć świetlówkę ledową do lampy. Choć może brzmi to dość poważnie, to koszt jest niewielki. Suma summarum wszystko zależy od tego, jaką żarówkę ledową nabyliśmy. Jednak ceny wahają się w granicy paru złotych, czyli wydatek nie jest duży.

Jeśli sądzisz, że omawiany tutaj tekst jest wartościowy i poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a odnajdziesz więcej info!

Co ważne adaptery led można kupić w postaci przedłużki z elastycznym złączem. Czasem zdaje nam się, że jednak osłonka lampy zabiera zbyt wiele światła, a zdjęcie klosza, zdecydowanie nie dodaje estetycznych walorów pokojowi. Jednak dzięki takiej przedłużce, możemy świetnie dopasować ilość światła, które dociera spoza klosza.

żarówki LED
Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwiązań jest wiele musimy jedynie wybrać żarówki ledowe i zakupić do nich przejściówki, które umożliwiają włożenie żarówki na właściwe miejsce. W związku z tym, że końcówki żarówek ledowych nie są kompatybilne z wejściami naszych standardowych oświetleniowych produktów. Stąd też produkt adapter led daje możliwość na dalsze użytkowanie zwykłych żyrandoli, ale z świetlówkami led. Kiedy jeszcze nie zmieniliśmy żarówek w naszym mieszkaniu, to dobrze to czym prędzej zmienić. Żarówki led to oszczędność, więc dobrze je kupić.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes